jít naiDNES.cz

Letošní StarDance budí vášně: Diváci neznají „slavné osobnosti“, jiné jim vadí!

Letošní výběr tanečních dvojic vzbudil vášně. | foto: koláž expres

Letos u nás taneční soutěž StarDance slaví jubileum. Desátá řada! K takové příležitosti všichni očekávali hvězdné obsazení jak tanečníků, tak celebrit. Jenže především výběr slavných osobností se pro mnohé diváky stal předmětem kritiky. „Letos nemám důvod se dívat!“ vzkazují někteří. Neznají ani Radku Třeštíkovou, vadí jim Koukalová...

Blíží se jubilejní desátá řada jedné z nejpopulárnějších televizních soutěží: StarDance. Fanoušci pořadu tak s očekáváním a ostřížím zrakem sledovali, jaké nové tváře se v pořadu představí. O to větší se dostavilo zklamání, když pořadatelé konečně všechny dvojice vyhlásili.

Emoce vzbudila Gabriela Koukalová, která od loňského roku, kdy vyšla její autobiografie, ztratila řadu příznivců. Lidé ale nebyli nadšení ani ze spisovatelky Radky Třeštíkové, novinářky Nory Fridrichové či z youtubera Kovyho.

„Neznám, nefandím,“ reaguje jeden z diváků na představení Rady Třeštíkové. Letos nějak netuším, kdo je tanečník a kdo celebrita, stěžuje si jiný kritik.

„To je ta paní, která má na veřejnoprávní televizi svůj soukromý názorový pořad a my všichni ji to platíme?“ reaguje jedna z žen po zveřejnění tanečního páru Nora Fridrichová a Jan Kohout.

„Letošní výběr tedy fakt neskutečně zklamal. Na to, že jde o jubilejní ročník... Nevidím moc motivaci se na StarDance dívat a fandit. I když z celého srdce doufám, že Kubařová bude ta, díky které to letos bude stát za to,“ píše jeden z fanoušků pořadu.

Kromě toho, že se lidem nezamlouvají méně známé tváře, si stěžují také na kompletní obměnu tanečníků (a částečně i porotců). Budou mi chybět i známé tváře tanečních mistrů,“ zmiňuje jeden z nich.

Zdaleka nejbouřlivější reakce vyvolala Gabriela Koukalová. Loni vydala biografickou knihu, v níž odhalila zákulisí závodů v biatlonu a rozpovídala se o době, kdy trpěla mentální anorexií. Nemoc nepřímo spojovala se svými trenéry a jejich tvrdými metodami.

Tím si sportovkyně řadu svých fanoušků rozezlila. Její zpověď o tom, jak to v zákulisí biatlonu probíhá, někomu připadala nekorektní, někteří jí boj s nemocí dokonce nevěřili.

I když je letošní výběr tanečních párů do StarDance trochu neobvyklý a ne každému musí být po chuti, už teď je jasné, že právě tento kontroverzní výběr vzbuzuje zvědavost a diváky k obrazovkám o to víc přiláká.

Jestli však vydrží sledovat do konce, to se uvidí až na podzim.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat