Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  „Z luxusu jsem šla do krcálku,“ píše o rozchodu s manželem reportérka TV Nova Nikol Slancová

  Nikol Slancová oznámila rozchod na Instagramu.

  Nikol Slancová oznámila rozchod na Instagramu. | foto: koláž expres

  V Česku se více než polovina manželských párů rozvádí. Smutnou statistiku potvrzuje i reportérka zpravodajství TV Nova Nikol Slancová (30), která na instagramovém profilu přiznala, že už netvoří pár s manželem a otcem dcery Natálky. „Je těžké smířit se s tím, že člověk buduje kariéru, zázemí, aby pak permanentně přebaloval pleny a z dvou set metrů čtverečních se pětkrát za rok a půl stěhoval do třiceti metrů,“ píše Nikol.

  Těžké časy právě prožívá tvář TV Nova Nikol Slancová, které se rozpadl vztah s manželem, kameramanem Danielem Slancem.

  Občas v životě existuje jen tma. Není co psát, není co sdílet. Jenže až v té tmě člověk většinou pochopí sám sebe. Nejtěžší je odpustit. Zapomenout na lži, křivdy. Je mi třicet a s Natálkou začínáme znova,“ píše na Instagramu reportérka, která se momentálně stará o roční dceru Natálii.

  Je těžké smířit se s tím, že člověk buduje kariéru, zázemí, aby pak nepřetržitě přebaloval pleny, z dvou set metrů čtverečních se pětkrát za rok a půl stěhoval do třiceti metrů a z americké lednice mu najednou byl lednicí na tři měsíce mráz za oknem. Z cestování po celém světě je teď pro nás dovolená do dalekých krajin tak akorát výlet do Brna,“ stěžuje si Nikol.

  Po narození dcery Natálky

  Podle informací Expresu měla Nikol v manželství dlouhodobé problémy a právě údajně ona od manžela, mimochodem ze strany jeho rodiny majetkově velmi dobře zajištěného, odešla.

  Teď prožívá náročné chvíle, kdy se s dcerou Natálií musela přestěhovat z velkého luxusního bytu do malého pronajatého bytu o pár metrech čtverečních, kdy namísto lednice, která zřejmě v pronajatém bytě nebyla, musela používat parapet za oknem.

  „Vracím se zpět do chvíle, kdy po devíti hodinách na sále se Natálka poprvé nadechla. Co víc si přát než zdravé dítě? Díky, vesmíre. Za zdravé dítě, všechny rány, pády,“ popisuje.

  Co se týče toho vesmíru, stejně jako všechny ty Lucie Špakové a Heleny Houdové i Slancová od začátku popisovala svůj vztah jako duchovní zázrak, magii a kouzlo. Vztah se ale brzy dostal do problémů a konkrétně v jejím případě se pan Slanec na jejím Instagramu přestal objevovat v momentě, kdy porodila dítě. Jeho poslední fotka je z porodnice, jak odnáší malou v nosítku, dál se Slancová prezentuje už jen sama. Přitom už v té době měli být podle informací Expresu od sebe.

  Podobně se zachovala Nikol Štíbrová, která své fanoušky zásobovala každým „prdem“ po boku svého partnera, s nímž má syna, ale když se rozešli, najednou to bylo „soukromí“ a „věc, do které nikomu nic není“, zatímco všem bylo všechno do toho, v jaké koupelně si oni dva čistí zuby a kdy přesně počali a po jaké konkrétní větě ji požádal o ruku, protože to byla součást jejich placené spolupráce. 

  A stejně jako u Slancové se i u Štíbrové bývalý partner přestal jednoho dne tiše na fotkách objevovat.

  Pakliže tedy Slancová píše nyní o lžích na Instagramu, že „Instagram ukazuje jen to, co chceme, a lidé se dělají něčím, čím nejsou“může si za to také sama. 

  Nikol poznala kameramana Daniela a o svém vztahu psala původně jako o splněném snu, brzy byla svatba a údajně hned o svatební noci nastalo početí, další vesmírný zázrak plný magie.

  „Stále čekám, kdy se z toho pohádkového snu probudím. Štípnu se a ono nic. Miluje mě takovou, jaká jsem. Přála bych všem ženám, aby našly ten vnitřní klid, že váš muž je jen váš. Slib před bohem je jen jeden. A ten náš byl opravdu magický,“ uvedla Nikol o jejich sňatku na sociálních sítích.

  Podle našich informací ale magii brzy zasáhla realita v podobě údajné náročnosti blonďaté reportérky, a dokonce tu měly být i spory o očkování dítěte. 

  „Nemáme očkování, takže nechodíme do uzavřených restaurací, natož do supermarketů, holt vždy jeden z nás čeká venku,“ popisovala Slancová dříve na Instagramu. 

  „Po hodinách pátrání jsem zjistila, že dítě je vegan po mně. Já se ládovala tvarohem, aby měla v mléce hodně vápníku, a přitom malá nesnese laktózu. Stačila změna jídelníčku a problém je vyřešen,“ svěřila se s veganskými starostmi během kojení.

  Zdá se, že probuzení ze sna je o mnoho drsnější, než si Slancová kdy představovala. Dva roky po svatbě spolu pár už nežije.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 7:53 sobota 25. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   123
  • Trapas
   65
  • Tvl
   45
  • Cože
   38
  • Super
   37
  • Sladký
   37