jít naiDNES.cz

Nevěra, drsné hádky a dluhy! Co stojí za rozpadem manželství krásné Jitky Boho

Co stojí za rozpadem manželství Jitky Boho? | foto: koláž expres

Zprávou o odchodu od manžela Jitka Boho (27) šokovala všechny fanoušky i svět showbyznysu. Manželství někdejší královny krásy a muzikanta Lukáše Boha (33) totiž na sociálních sítích působilo jako reklama na lásku a rodinu. Jenže pod povrchem už delší dobu bylo něco špatně. Pár zřejmě rozdělovaly finanční problémy. Proslýchá se ale, že za tím stojí ještě něco jiného…

Další manželství v krachu. V předešlých dnech Jitka Boho zveřejnila na svém instagramovém profilu zprávu, z níž vyplývá, že se rozešla se svým mužem Lukášem.

Asi nastala ta chvíle, kdy vám chci sdělit něco, co pro mne není vůbec jednoduché. V mém soukromém životě došlo k určitému zlomu, který hodně věcí změnil a ještě změní. Určitě to nebude jednoduché, ale nemohla jsem jinak. Mým středobodem vesmíru je a bude navždy Rosálka,“ sdílela krásná modelka.

Přitom navenek vše vypadalo dokonale. Tedy skoro dokonale.

Že se v manželství modelky a zpěvačky Jitky Boho a Lukáše Boha něco děje, se dalo odtušit z mnoha náznaků. Od konce července křehká kráska nesdílela jedinou společnou fotku na Instagramu. Že to o ničem nevypovídá?

Těžko. Zrovna Jitka si na postování fotek z rodinného alba vždy potrpěla. Poslední společné snímky pocházejí z letošního července. Včetně té, na níž manželé ukazují společné tetování, které si nechali udělat na rukou. Příspěvkem chtěla Jitka Boho jistě zdůraznit pouto, jež ji s manželem pojí.

Pak to skončilo. Až doteď sdílela Jitka fotografie z Vysočiny, kde byla u rodičů sama s dcerou.

Co tedy za rozpadem stálo?

I když se Expresu Jitka Boho omluvila a odmítla krizi v manželství komentovat, zdroji ze svého okolí prozradila, že pár řešil delší dobu finanční problémy. Lukáš Boho má jako bývalý hudebník na volné noze příjem nestálý a jako učitel hudební výchovy si také nevydělá závratné částky.

Velký podíl na příjmech tedy měla mít Jitka, která si vydělává jako influencerka na Instagramu či příležitostným moderováním.

Zdroji měla Jitka Boho sdělit, že v manželství údajně z manželovy strany figurovala také nevěra..

Podle její kamarádky mezi manželi nebyla dobrá nálada již nějakou dobu. „Jitka se pořád snažila, aby navenek bylo vše v pořádku, ale už to dál nešlo. Zhubla, byla pořád taková vyděšená a v ničem si nevěřila...,“ svěřila Blesku kamarádka Jitky Boho.

Podle informací Expresu už bývalá partnerka Lukáše Boha měla s hudebníkem problémy a proslýchalo se, že se k ní nechoval zrovna hezky. Tak jak by se muž k ženě měl chovat.

Na přímou otázku, zda je to i případ Jitky Boho, nám odpověděla pouze pozdravem. Dá se tedy odtušit, že ostré manželské spory mohou mít na manželské krizi také podíl.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat