jít naiDNES.cz

Dcera Nadi Urbánkové o smrti svého otčíma: Psychicky mě týral a dostal mě do dluhů!

Jana Fabiánová přiznala, že poslední muž její maminky Josef Havlík ji měl psychicky týrat. | foto: Profimedia.cz

Nad ztrátou svého otčíma Josefa Havlíka rozhodně truchlit nebude. Ba naopak! Dcera Nadi Urbánkové Jana Fabiánová na plnou pusu prozradila, co si o posledním muži své maminky myslí. A není to nic hezkého!

Říká se, že o mrtvých jenom dobře, ne vždy se tím ale lidé řídí. Jana Fabiánová, dcera Nadi Urbánkové, totiž příležitost informovat o smrti svého otčíma využila k tomu, aby světu řekla, jakých křivd se na ní v minulosti tento bývalý dětský lékař dopustil.

„Zemřel člověk, který mě pět let systematicky psychicky týral, když jsem byla dítě,“ napsala ve čtvrtek na svůj profil Fabiánová, na kterou se podle jejích slov Čechošvýcar Havlík snažil převést své dluhy.

„Jakmile mi padlo osmnáct, snažil se na mě marně převést svou zcela zadluženou firmu,“ tvrdí ve svém prohlášení podle Blesku s tím, že několik let na to u ní zaklepali exekutoři, kteří jí kvůli Havlíkovým dluhům vzali doslova vše.

„Trvalo mi rok a půl, než jsem dostala zpět můj nábytek a osobní věci. To vše kvůli člověku, který ani nebyl můj biologický otec a doma mi říkal ten parchant nebo ten bastard…,“ šokovala Fabiánová

Ta nyní podle svých slov neví, jaké má mít pocity.

„Přiznám se, že nevím, co mám cítit v den, kdy zemřel tyran. Byl rodina a dělal mi ze života peklo. Vím, že zdaleka nejsem jediná, kdo vyrůstal v toxickém prostředí. Mluvit o tom, to je, myslím, důležité, abychom neopakovali stejné chyby,“ uzavřela dcera Nadi Urbánkové.

Urbánková se s Havlíkem seznámila na počátku devadesátých let a záhy se za ním přestěhovala do Švýcarska, kde se zrodil nápad, že společně budou provozovat sanatorium pro pohybové a kožní nemoci.

Jejich cesty se rozešly, když firma skončila v konkurzu a Urbánková v dluzích. Zatímco ona dodnes tvrdí, že kvůli svému poslednímu muži přišla skoro o všechno, on oponoval tím, že naopak Urbánková měla okrást jeho.

Fotogalerie

Komentáře