jít naiDNES.cz

Šimůnka zachrání už jenom drastická proměna. Mirku, zhubnout a převléct!

Princ z pohádky Zdeňka Trošky Z pekla štěstí Miroslav Šimůnek nebojuje jenom s věkem, ale i s nadváhou. A bohužel tomu musí přihlížet i televizní diváci. Kdy mu někdo konečně poradí?

Bývaly časy, kdy po něm prahly tisíce žen, to už je ale dávno minulostí. Miroslav Šimůnek sice letos oslavil 41. narozeniny, stále je ale bez partnerky.

A není to tak, že by ho život starého mládence bavil. Ačkoliv přiznává, že již řadu let přemýšlí o založení rodiny, zatím se mu to nepoštěstilo.

„Prakticky to je tak, že by se mnou jen tak někdo nevydržel. Mám to rozjeté na víc frontách, uvidíme, jak to dopadne. Nechme to času. Nikdy nevíš, co druhý den bude,“ řekl Super.cz Šimůnek na konci loňského roku a od té doby se nic nezměnilo.

Otázkou je, v čem je háček? Odradí Šimůnkem oslovené dámy jeho nepadnoucí saka, nebo jim snad vadí, že tento nevkus tahá na televizní obrazovky a vyvolává posměch u diváků primáckého Top Staru, který moderuje?

Překrmený herec pomalu ztrácí nad svým tělem kontrolu a je nepřehlédnutelný. Nejenže se už nevejde do obleků, které tak rád nosí, ale obáváme se, že brzy vypadne z televizních obrazovek, jak je obrovský.

Nutno dodat, že kdysi lamač ženských srdcí si je nedostatků vědom. Alespoň jednoho. Šimůnek totiž přiznal, že se rozhodl se svou nadváhou bojovat.

„Moji přátelé a příznivci se v poslední době pozastavovali nad mou lehce se kulatící postavou. Měli pravdu, nějaké to kilo navíc přibylo, takže jsem se rozhodl, že s váhovými přírůstky končím,“ přiznal Šimůnek během galavečera Proměna roku 2019 s tím, že by potřeboval zhubnout devět kilo, s čímž naprosto souhlasíme.

Ještě by měl vyhledat stylistu, který by mu poradil, jak se oblékat. Někdo by mu mohl také poradit, že když bude vypadat jako neohrabaný chasník nebo číšník z 90. let, samota bude jeho nejlepším kamarádem.

Takže Mirku, šup do posilovny a pak rovnou do nejbližšího obchoďáku pro nové oblečení. Je sice pravda, že lidé v saku působí seriózněji, ale to opravdu není tvůj případ. Na tohle se už prostě nedá dívat.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat