Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Tajemství rozvodu Michala Janotky: Manželku opustil, protože ho podvedla hned po svatbě

  Manželství Michala Janotky a krásné Karolíny je v troskách. | foto: Koláž Expresu

  Manželskou krizi s krásnou Karolínou naznačoval primácký reportér Michal Janotka v posledních týdnech hned několikrát, o víkendu šel s pravdou ven. Rodák z Brna, jehož proslavila hlavně jeho slabost pro péřovky, přiznal, že je jeho manželství po roce v troskách. Ačkoliv nezveřejnil příčinu, dobře informovaný zdroj nám potvrdil nevěru. Z čí strany?

  S krásnou Karolínou se Michal Janotka dal dohromady krátce po rozchodu se Sandrou Parmovou a vypadalo to na velkou lásku. Jenom rok po seznámení ji na její narozeniny (27. listopadu 2018) požádal o ruku. Honosná svatba se uskutečnila v červnu loňského roku. Příliš štěstí jim ale nepřinesla.

  „Je těžké to takhle veřejně prezentovat, vlastně ani nevím, jak to napsat, někteří to ale možná podle mých posledních statusů tak nějak už tušili. Jiní ale nevědí a stále častěji se ptají, kde mám manželku Karolínu, jak jsme si užili roční výročí od svatby, jak se jí daří, jak se máme, jak toleruje mou práci, proč sem nedávám společné fotky atd. A já pořád nějak neutrálně odpovídám, takže myslím, že už je potřeba uvést věci na pravou míru, je to důležité, i když jsem to pořád a pořád oddaloval,“ napsal Janotka, který od začátku června zveřejnil hned několik podobných statusů, ale tentokrát byl konkrétnější.

  „Realita je taková, že už několik měsíců manželku nemám, nežijeme spolu, jednoduše to neklapalo, každý měl jiné představy o životě a vyústilo to v něco, co prostě nemohu odpustit. Víc bych to asi rozebírat nechtěl, myslím, že tohle stačí. I když jsem si prošel poměrně dlouhým trápením, už je to pro mě uzavřená kapitola, odpustil jsem, znovu se nadechuji a ano, teď svůj život nechávám plynule plout. Nikdy totiž nevíš, co ti zrovna chystá, a v tom je prostě úžasný,“ dodal Janotka, jehož slova jsou více než výmluvná, co se v jejich vztahu stalo. 

  Expresu to přímo potvrdil zdroj z Primy.

  „Karolína Michala podvedla krátce po svatbě. On se s tím snažil smířit a odpustit jí, ale vnitřně ho to sžíralo a nedokázal s tím žít. Nechtěl se rozcházet a manželství chtěl dát šanci, ale pak nastal bod, kdy se jí nemohl dívat ani do tváře,“ sdělil Expresu zdroj z televize, podle něhož je krach Janotkova manželství překvapením i pro jeho kolegy.

  Sám Michal informace o nevěře své ženy komentovat nechtěl. „Své vyjádření jsem napsal na Facebook a nechci o tom už mluvit. Kdo ale dokáže číst mezi řádky, ten to jasně pochopí a dojdou mu některé věci. Víc o tom ale nechci mluvit a vyjadřovat se k tomu. Takhle to stačí. To vyjádření jsem dal po nějaké době, kdy to přebolelo a uzavřel jsem to v sobě. Tím jsem to ukončil a jdu dál,“ sdělil nám Janotka, který nám nechtěl ani sdělit, zda již proběhl oficiální rozvod. 

  Přiznal ale, že s krásnou (a jak se zdá i nevěrnou) Karolínou nežije několik měsíců. 

  Michal Janotka sice patří mezi pilíře zpravodajství televize Prima, jelikož bydlí v Brně, nepřichází s kolegy příliš do kontaktu. V moravské metropoli je považován za velkou hvězdu a bezprostředně poté, co zveřejnil informace o krachu svého manželství, mu na sociálních sítích přicházely nabídky od fanynek. 

  Necháme se překvapit, jak dlouho bude Janotka sám a v náručí které krásky bude zapomínat na své nepovedené manželství.

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz