jít naiDNES.cz

Hvězdy Primy v chomoutu: Oženili se herec Gránský i reportér Janotka

Primácké hvězdy do toho praštily! Ženil se reportér Michal Janotka i herec David Gránský. | foto: Koláž Expres.cz

Herec David Gránský (27) se oženil. Po desetiletém vztahu si ve srubovém městečku v Úžicích vzal přítelkyni Nikolu Madunickou. Ženáčem se stal i reportér Michal Janotka (33). Na rodinné usedlosti na Znojemsku si vzal partnerku Karolínu.

„Tak a je to venku. Pan a paní Janotkovi. Počasí nám vyšlo dokonale, vše se povedlo na jedničku a hosté byli nadšeni. Mé ženě to navíc moc slušelo! Celá akce, kterou jsme si mimochodem organizovali úplně sami, byla pojata jako garden party,“ napsal na Facebook Michal Janotka, který svatbu pojal ve stylu zahradní slavnosti. 

„Vše trvalo do brzkých ranních hodin. Nechyběli ani naši pejsci a malé děti našich kamarádů. I ti si to pořádně užili. Lásko, děkuji, jsi úžasná,“ doplnil šťastný ženáč.

„Poslední dovolená se slečnou Madunickou,“ napsal na jaře David Gránský k fotografii na svém instagramovém profilu. „Najali jsme si agenturu, která nám zajistila místo a datum,“ svěřil se nedávno herec a moderátor, který se ženil ve srubovém městečku v Úžicích za účasti nejbližších přátel a rodiny. 

Odpoledne pak proběhla party s kolegy z divadla a ze seriálu Modrý kód, informoval pořad Top Star.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat