Herec a moderátor Martin Zounar (56) má za sebou těžkou rekonvalescenci. Trápily ho problémy s chůzí a při sportu, které ho nakonec dohnali k operaci, během které mu lékaři vyměnili kloub v palci. S informací přišel deník Blesk.
„Teď jsem nějakou dobu nemohl cvičit, protože mi pan doktor Petr Gutwald v nemocnici ve Slaném kompletně vyměňoval kloub u palce u nohy. Ani jsem nevěděl, jak je to důležitý orgán ten palec v rámci všeho. Chůze, stability...“ řekl herec, který v minulosti zhubl téměř třicet kilo.
„Musel jsem podstoupit totální endoprotézu, protože se mi do kloubu dostala artróza a byla to strašná bolest. Jsem rád, že jsem dva a půl měsíce po operaci v pořádku, už hraji v Divadle Metro, které je totálně narvané a představení jsou vyprodaná. Mám šťastné období,“ pokračoval.
Mimo jiné přiznal, že mu dělá radost především jeho dospívající dcera Claudie, která studuje francouzské lyceum. Zounar je rád, že nejde v jeho šlépějích a aktivně se věnuje jezdectví.
Zároveň má Zounar novou partnerku, kterou je psycholožka Kateřina Kantová (43). Oblíbený herec přiznal, že plánují svatbu.
„Kateřina říkala, že už navždy zůstane mou. A až se ten palec úplně uzdraví, tak si znovu kleknu, požádám ji o ruku a vezmeme se,“ zakončil.
Fotogalerie |