Sexy Konvičková myslí na zadní vrátka. Čím se bude živit, když přijde o hlas?

Markéta není jenom krásná, ale i chytrá. | foto: Adam Kovář

Proslavila se díky své účasti v reality show Česko Slovenská SuperStar a od té doby se živí hudbou. Podle svých slov tak dobře, že si nikdy nemusela hledat brigádu. Přesto myslí i na zadní vrátka. Markéta Konvičková začala studovat na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

O Markétě Konvičkové sice nebylo dlouho slyšet, ona přesto nezahálela. Zřejmé to bylo i z její účasti ve třetí řadě reality show Tvoje tvář má známý hlas. Stačilo ale málo a nabídku také dostat nemusela. Před několika lety jí totiž praskly hlasivky a ona nevěděla, zda ještě někdy bude zpívat.

Měli jsme s kapelou 23 koncertů, přejíždění přes republiku, málo spánku. Málokdo si uvědomuje, že hlas je sval, a když unavené tělo musí pracovat na sto procent, tak to není ideální. Prostě mi ruply hlasivky. Jednoduše praskly,“ svěřila se nám Markéta, která nesměla vůbec mluvit, natož zpívat.

Musela jsem pět kšeftů odjet na playback. Je to hrozné, když víš, že nemůžeš zpívat a těm lidem věšíš bulíky na nos, protože jsi tam na playback. Měla jsem ale zákaz zpívání. Hrozilo, že ty hlasivky odejdou, a co bych pak dělala,“ ptá se správně Markéta, která si tento dotaz položila i tehdy. I proto se přihlásila na vysokou školu.

Když jsem před třemi lety skoro přišla o hlasivky, řekla jsem si, co budu dělat s hotelovkou, kterou jsem měla i s maturitou. Na operaci jsem šla za pět dvanáct, a když se něco operuje, není to už nikdy stoprocentní,“ říká Konvičková, ze které je dnes již bakalářka. Na magisterský titul ale stále ještě nedosáhla. A navíc bude muset opakovat semestr. A to kvůli své účasti ve „Tváři“.

Čtyři měsíce jsem fyzicky nebyla v Ostravě, a když jsem se vrátila, utekl mi semestr,“ říká Markéta. Ta ale své účasti nelituje. Díky pořadu se opět dostala do povědomí lidí, dostává mnohem víc nabídek a již za 14 dní o víkendu vystoupí na festivalu Ynspirology, který pořádá producent a přední český choreograf Yemi A.D., se kterým by se nebýt soutěže neznala.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 9. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Trapas
  4
Komentáře