Nohy do praku, chemlonový cucek i brčko: 5 věcí, které jsou v šedesáti tabu

Takhle ne! | foto: Facebook Madonny

Madonna (60) se vytasila s novým albem Madame X a s ním i s novou image. Až příliš toporně se snaží držet krok s umělci o generaci mladšími. „Hudba je napříč světem silně propojená, je duší do vesmíru,“ filozofuje o své nové desce zpěvačka, která nyní roztahuje nohy na každém kroku. A vůbec dělá hodně věcí, na něž by dámy v jejím věku měly raději zapomenout.

1.Nohy do praku

I když máte postavu zocelenou pravidelným cvičením a staráte se o sebe vzorně, chodíte brzy spát a jídelníček máte vyvážený, není důvod se v šedesáti letech fotit jako pornohvězda. 

Je to sice váš život, pořád by člověk měl myslet na to, co na „Mládí, neprchej snahy“ říká rodina a blízcí. Snahy vyrovnat se mladým za každou cenu dost často mohou působit směšně a uvádět okolí do velmi trapných situací.

2.Sosáčkama sosáme

K Madonně se evidentně snahy o Zero Waste zatím nedostaly, nebo je k nim prostě jen hluchá. Jak jinak si vysvětlil její snímky s brčkem v ústech, které mají zřejmě muže (i ženy) katapultovat k orgasmu.

Plastikami „vytuněná“ Madonna se snaží o to, aby vypadala jako supersvůdná samice, ve finále je to spíš zoufale se snažící babča. 

Takhle své rodiče vidět nechcete. Nikdy.

3.Chemlonový cucek

Výraz, který pro svět objevili poťouchlí fandové české moderátorky, se náramně hodí i pro kštici popové královny. Madonna nepatří mezi ty ženy, kterým matka příroda nadělila kštici hustou a bohatou. 

Zpěvačka se na zralá kolena vrátila ke své oblíbené blond, i když v rámci své nové image účesy i barvu vlasů střídá jako kdysi muže a ponožky.

Fotit si odbarvené „chrouny“ není moc sexy, to už by měla Madonna lepší pořídit si paruku. Příklad nehodný následování.

4.Po ránu a po plastice

Je hezké, že chce zpěvačka své fanoušky oblažit snímky ze chvíle, kdy se ráno probouzí, nebo se naopak na lože chystá.

Nejsou pěkné, o to jich je víc.

Až příliš často se na jejích profilech na sociálních sítích objevují fotky, na nichž je patrné, že jen pitím vlažné vody a zeleninou popová diva „nemládne“. Zásahy plastického a estetického chirurga jsou víc než patrné, stejně jako snaha zůstat navždy v kurzu a mladá.

5.Páska přes oko

Ani v případě, že je vaším oblíbeným filmem Kill Bill a hlavně postava s páskou přes oko, již ztvárnila Daryl Hannah, byste na tento doplněk měli zapomenout.

Pokud tedy nechcete vypadat jako vysloužilá domina. V tom případě směle do toho...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat