jít naiDNES.cz

Madonna se vrátila k sexu, na který už nemá! Ale fanouškům se to líbí

Madonna šokuje svou novou identitou Madame X. Takhle jsme na ni ale zvyklí od počátků kariéry. | foto: Profimedia.cz

Korzet, páska přes oči, latex, bičík a síťované punčochy aneb stará dobrá Madonna (60) je zpět. Královna popu vydává nové album Madame X, které pojmenovala podle svého nového alter ega. Zpěvačka se vrací ke své původní provokativní image sexuální dračice. Tehdy jí bylo třicet, ne šedesát.

V krajkovo-latexovém korzetu, síťovaných punčochách, na podpatcích, s páskou přes oči, rudou rtěnkou a v ruce svírající jezdecký bičík. Takto v novém klipu Madonna představila svou novou (vlastně původní) totožnost Madame X.

„Rozhodla jsem se, že si budu říkat Madame X. Je to tajná agentka, která cestuje po celém světě, mění identity a bojuje za svobodu. Přináší světlo tam, kde je tma. Je to tanečnice. Profesorka. Hlava státu. Hospodyně. Učitelka. Dítě. Jeptiška. Zpěvačka. Světice. Děvka. Já jsem Madame X,“ hlásá popová ikona.

Její alter ego, jak o Madame X sama mluví, se dá vyložit jako její komplexní osobnost, její celoživotní tvorba. Vizáží se ale Madonna vrací do 90. let, do doby, kdy šokovala svým turné Blond Ambition, v rámci něhož kontroverzní umělkyně vystoupila ve slavném korzetu se špičatou podprsenkou od Jeana-Paula Gaultiera a dohromady se svými (podobně skandálně oděnými tanečníky) předvedla masturbaci.

Madonna jako sex symbol 90. let.

Madonna jako sexsymbol 90. let

Jenže to bylo tenkrát. Dnes je Madonna se svou dokonale vyrýsovanou postavou možná pořád ještě kost, ale je rozdíl mezi třicetiletou a šedesátiletou kostí. A v novém klipu Medellín, ve kterém zpívá se zpěvákem Malumou, je to bohužel dost vidět.

Madonna v novém videoklipu olizuje palec u nohy Malumovi.

Madonna v novém videoklipu olizuje palec u nohy Malumovi.

Madonna v novém videoklipu olizuje palec u nohy Malumovi.

Madonna v novém videoklipu olizuje palec u nohy Malumovi.

Postelová scéna, kdy Madonna Malumovi olizuje palec u nohy, dnes působí hlavně nechutně. Naštěstí pro Madonnu to fanoušky pořád ještě baví, a tak novinka nasbírala během pár dní bezmála osm milionů zhlédnutí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:48 25. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  78
 • Trapas
  71
 • Tvl
  26
 • Haha
  20
 • Sladký
  20
 • Cože
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat