jít naiDNES.cz

ANKETA: Jak vysvětlit Hádkův útěk před otázkou na Vondráčkovou?

Měla Vondráčková poměr s Matějem Hádkem? Hlasujte v anketě. | foto: Koláž Expresu

Byl Matěj Hádek milencem vdané Lucie Vondráčkové, nebo jsou jeho tajné noční návštěvy u ní doma jen špatně pochopené? Tato otázka netrápí jen Tomáše Plekance, který podle svých slov má k dispozici dokonce i kamerové záznamy, ale i fanouškovskou základnu rozvádějících se manželů. Co si pod tíhou důkazů myslíte vy?

Rozvodová bitva Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové rozdělila Česko na dva nenáviděné tábory. Zatímco jedni dělají štít oblíbené zpěvačce a nevěří, že by byla schopná otce svých dvou synů podvádět, druhá skupina ji má za zlatokopku lačnící po jeho milionech.

Ačkoliv ke kauze již své řekli téměř všichni zúčastnění, na premiéře filmu „Úhoři mají nabito“ jsme se pokusili na vztah s Lucií Vondráčkovou optat i jejího údajného milence Matěje Hádka. Ten s námi sice mluvil a na všechny dotazy k filmu bez problému odpověděl, když ale došla řeč na zpěvačku, zachoval se jako zbabělec a doslova před naším reportérem utekl jako malý kluk.

A právě jeho chování někteří lidé vnímají jako důkaz přiznání, že s Lucií Vondráčkovou udržoval milenecký poměr. Nic na tom nezachránilo ani jeho prohlášení, se kterým přispěchal několik hodin po vydání našeho videa, v němž tvrdí, že se s Luckou Vondráčkovou zná pětadvacet let, vždy byli a budou přátelé a nic mezi nimi nikdy nebylo. Vzkázal, že lži a pomluvy nejsou podle něj hodny ani odpovědi, ani komentáře.

Hádek ve svém prohlášení, které vydal web Super.cz, zapomněl ale zmínit, že o jeho poměru s Lucií Vondráčkovou mluví sám Tomáš Plekanec, tudíž nejde ani o lži a už vůbec ne o pomluvy, které by šířila česká média.

Co si ale myslíte vy? Udržovala Lucie Vondráčková milenecký poměr s Matějem Hádkem, nebo jsou podle vás jenom dlouholetí přátelé, akorát o Hádkovi Vondráčková zapomněla Plekancovi říct? Hlasovat můžete v naší anketě.


Fotogalerie

Jak si vysvětlit Hádkův útěk
Hádek je introvert a prchlavý typ. I když je to u herce neobvyklé, nemá rád kameru
146
Hádek zapomněl naučený text "S Luckou jsme jen kamarádi" a odběhl si pro nápovědu
114
Hádek umí skvěle hrát, ale neumí lhát. Úprk byla jediná volba
25
Hádkovi projela hlavou Lucčina píseň "Ať je jak vítr"
13
Hádek si právě uvědomil, že nechal v kině klíče od branky a běžel pro ně
6
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:53 22. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  120
 • Haha
  64
 • Super
  20
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat