Chystá Lucie Šafářová konec své kariéry kvůli Plekancovi?

Tenistka Lucie Šafářová začíná uvažovat o ukončení své kariéry. Přítelkyně hokejisty Tomáše Plekance se od začátku sezony potýká se zdravotními problémy a po třech měsících odpočinku vynechá i turnaje v Asii. Není ale pravý důvod někde jinde?

Tenistka Lucie Šafářová poslední dobou dost omezuje svůj program, od června hrála jen na Wimbledonu a pak v Montrealu. „Tělo díky prořídlému programu drží. Dbala jsem, abych regenerovala,“ řekla Lucie Šafářová.

Po US Open, kde hraje nyní, má zatím v plánu už jen Québec. Pokračování tenisové kariéry nechává ještě otevřené. „Bude dost záležet na mém žebříčku ve dvouhře, jestli budu pokračovat,“ naznačila, co bude dál.

To, že se během pár týdnů ukáže znovu v Kanadě, má i jiný důvod. V Montrealu žije a hraje hokej její nynější přítel Tomáš Plekanec. Je pravděpodobné, že uvažuje o konci kariéry i kvůli němu.

Jeho sousedkou totiž bude jeho – stále ještě – manželka, zpěvačka Lucie Vondráčková, která se jistě bude snažit dostat Tomáše zpět. Šafářová by si ho proto měla ohlídat. Faktem také je, že pokud Lucie zůstane u tenisu, pár nebude mít moc příležitostí se vídat, natož spolu plnohodnotně žít.

Navíc sám Plekanec do dvou let také ukončí své působení v NHL a vrátí se do Čech, kde by chtěl svou kariéru ukončit v Kladně. A možná založit druhou rodinu právě se Šafářovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:20 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  71
 • Super
  51
 • Tvl
  21
 • Haha
  19
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat