Lady Gaga otrávila Oscary: Potoky slz, dramatická róba a oblézání s Bradleym

Dramatický srdceryvný výstup, potoky slz i neustálé oblézání Bradleyho Coopera, to byl oscarový večer Lady Gaga (32). Ta patřila mezi nejsledovanější celebrity hned z několika důvodů: kvůli róbě, již zase extravagantní blondýna předvede, a kvůli soškám, které převezme, nebo spíše nepřevezme. Bezpochyby to byl také příchod srdceryvného projevu, jímž nakonec předčila všechna očekávání.

Po předávání Oscarů se Lady Gaga stala opět nejdiskutovanější celebritou Hollywoodu a zdaleka ne pouze v tom dobrém světle. Zpěvačka byla nominovaná na herečku v hlavní roli a také v kategorii nejlepší skladba.

Zatímco ocenění za herečku v hlavní roli jí díkybohu vyfoukla Olivia Colman, jejíž herecký výkon ve filmu byl co do kvality o několik tříd výše než výkon Lady Gaga ve filmu Zrodila se hvězda, sošku za nejlepší skladbu zpěvačka převzala. 

Právě v tomto momentě začalo drama! Lady Gaga propukla v místy těžko uvěřitelný pláč, když padajíc na kolena Oscara přebírala.

Bezesporu talentovaná hudebnice předvedla řeč, ve které poděkovala snad stovce osob, rodičům, sestře, babičce i bratranci z osmého kolena.

Lady Gaga na Oscarech předvedla srdceryvný přednes.

Lady Gaga na Oscarech předvedla srdceryvný přednes.

Pracovala jsem dlouho a tvrdě a byla to pro mě dlouhá cesta k úspěchu. Není to o vítězství, ale o tom se nevzdávat. Jestli máte sen, bojujte za něj!“ dojímala se Gaga v projevu, který osciloval mezi skutečně silným momentem a trapností.

Vůbec největší show přišla, když s Bradleym Cooperem společně zapěli vítěznou píseň Shallow.

Dvojice zasedla za klavírní křídlo a herec objal Lady Gaga kolem pasu tak, že šlo jen těžko uvěřit, že tihle dva mezi sebou mají čistě profesionální vztah. Dvojice pěla skladbu tak procítěně, že je div, že se u výkonu na místě nesložila.

Lady Gaga se vymódila ve stylu Audrey Hepburn z filmu Snídaně u Tiffanyho.

Lady Gaga se vymódila ve stylu Audrey Hepburn z filmu Snídaně u Tiffanyho.

Bylo znát, že Lady Gaga doufala i v sošku za herečku v hlavní roli a na večer se opravdu připravovala. Namísto róby ze syrového masa tedy vynesla luxusní, nicméně trochu nudné šaty od Alexandra McQueena. 

Lady Gaga s Bradleym Cooperem zapěli výherní skladbu Shallow. Dvojice působila...

Lady Gaga s Bradleym Cooperem zapěli vítěznou skladbu Shallow. Dvojice působila jako skutečně zamilovaná.

Lady Gaga se – včetně šperků od Tiffanyho v přepočtu za 678 milionů korun – stylizovala do Audrey Hepburn z filmu Snídaně u Tiffanyho.

Nová doba. Když nevíte, jak zařídit, aby se o vás psalo, pořiďte si šatooblek.

Když nevíte, jak zařídit, aby se o vás psalo, pořiďte si šatooblek.

Bohužel velmi podobný outfit toho večera vynesl i zpěvák, herec a performer Billy Porter. 

Komentáře