jít naiDNES.cz

Nečekaný návrat. Kloubková zase randí s Kunešem. Plánují společnou budoucnost!

Kristina Kloubková a Václav Kuneš spolu zase randí. | foto: Profimedia.cz

Kristina Kloubková sice před několika týdny oznámila, že se s tanečníkem Václavem Kunešem počátkem letošního roku rozešla, dlouho ale bez sebe nedokázali vydržet. Krásná moderátorka nyní nečekaně oznámila, že zase randí s ostýchavým porotcem StarDance. A nejen to! Dokonce spolu plánují rodinu.

Moderátorka nováckých zpráv a bývalá tanečnice Kristina Kloubková překvapila všechny své fanoušky. Prostřednictvím svého instagramového účtu vyznala lásku muži, s nímž se před několika měsíci rozešla.

„Všechno nejlepší k narozeninám, lásko,“ napsala Kloubková k snímku s Václavem Kunešem a vyznala mu lásku, čímž překvapila všechny, kdo si mysleli, že je jejich vztah nenávratně pryč.

Konec byl navíc dokonce tak bolavý, že se Kloubková k němu nechtěla vůbec vyjadřovat. Jen se nechala slyšet, že v tom nebyl nikdo třetí.

Jejich cesty se ale nakonec znovu střetly. „Chyběli jsme si a chceme být spolu a plánujeme budoucnost,“ sdělila Blesku Kloubková.

A zdá se, že tentokrát mají priority srovnané. Chtěli by spolu mít miminko. „Jasmínka by si přála sourozence, holčičku, a já říkám, nikdy neříkej nikdy, tak tomu nechávám otevřený průběh, i když samozřejmě vím, že nejsem nejmladší,“ prozradila Kloubková.

Ta se se s otcem malé Jasmínky rozvedla i kvůli tomu, že nechtěl mít druhé dítě. Je tedy otázkou, zda ze stejného důvodu před časem neopustila Kuneše.

„Každý děláme chyby, i ve vztazích, takže já to beru jako součást života. Teď momentálně zamilovaná jsem a jsem opravdu spokojená,“ vysvětlila Kloubková.

Snad jim tentokrát vztah vydrží. 

Fotogalerie

Komentáře