jít naiDNES.cz

Kristelová s Řepkou ženou před soud diskutující z Facebooku. Kolik po ní chtějí?

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka se rozhodli zúčtovat se všemi svými kritiky. Na ty postupně podávají jedno trestní oznámení za druhým. A za údajnou urážku na cti požadují statisícové odškodnění!

V posledních týdnech se jména slavných milenců Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky skloňují převážně ve spojitosti s trestními oznámeními. A jen tak se to nezmění. Zatímco doteď se Kristelová s Řepkou předháněli v oznámeních jenom s Vlaďkou Erbovou, kvůli které již dokonce milencům obvinění bylo sděleno, tentokrát se cítí poškozeni Kristelová s Řepkou.

Oba podávají trestní oznámení na diskutující na sociálních sítích, u nichž se domnívají, že se dopustili něčeho protiprávního.

Naše informace nám potvrdil sám Řepka.

„Na všechny komentující a urážející je a bude podané trestní oznámení. My se o nic nestaráme, všechno už řeší policie a moji právníci a mají moji plnou důvěru,“ sdělil Expresu Řepka s tím, že předpokládá, že se všechna oznámení vyřeší k jeho spokojenosti.

„Měli si to ti dotyční rozmyslet o něco dřív. Policie v tomhle odvedla skvělou práci a nabrala všechny důkazy, které jsou potřeba. Máme identity lidí a je s nimi zahájené řízení. Pár lidem se tak zkomplikuje život a já se na to těším,“ sdělil nám Řepka.

A jeho slova potvrzuje i paní Marie, která byla již podat vysvětlení. Na ni bylo podané trestní oznámení kvůli podezření, že se dopustila ublížení na cti tím, že Kristelovou s Řepkou měla údajně zesměšnit či hrubě urazit.

Marie Expresu popsala, čeho se měla dopustit. „Já jsem dne 21. 3. 2018 okomentovala na facebookové stránce ‚Kačka Blažková von Bahnhof‘ příspěvek, který sdíleli administrátoři z instagramového profilu Kateřiny Kristelové. Jednalo se o story, kterou Kristelová natočila v kostele a předváděla se jakožto věřící a měla nějaké debilní náboženské komentáře ke své story, což mě teda dost vytočilo, neudržela jsem nervy a napsala doslova: Káčo, jsi pí*a, nepřeju ti nic dobrého, přeju ti, abys ryla tím svým plastovým ksichtem v zemi a hodina božího trestu se přiblížila,“ sdělila nám paní Marie s tím, že jde o glosu z filmu Slunce, seno.

Právě za to na ni Kristelová s Řepkou podali trestní oznámení a požadují statisícové odškodné. „Každý z nich chce 300–350 tisíc korun. Dohromady to je až 700 tisíc,“ sdělila nám žena, která se zapojila do cizí války a nyní z toho může mít existenční problémy.

„Za spáchání přestupku mi hrozí pokuta do výše 10 tisíc korun. Musela jsem nyní ‚sesmolit‘ omluvu a nyní čekám na vyjádření protistrany. Sama Kateřina Kristelová na svém Instagramu ale uráží dnes a denně, jenže mně nestojí za to, jít kvůli tomu na policii a touto královnou bizáru se jakkoli zabývat,“ uzavírá paní Marie.

Případ budeme bedlivě sledovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 27. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  159
 • Tvl
  18
 • Haha
  17
 • Super
  16
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat