Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Co bylo dřív: vejce, nebo slepice? Otázku, nad kterou si lámou hlavu drůbežáři a lidé z celého světa, doplnila další. Kopíruje Kristelová Šebestovou, nebo tomu je naopak? | foto: Koláž Expres.cz

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny Kristelové (38) u přestupkové komise. Na serveru YouTube se okamžitě zvedla vlna zájmu nejen o její slova ve videu, ale i o průvodní fotografii, na níž má moderátorka outfit zářivých barev, mašli a extravagantní účes. „Pak v něm jdu šlapat před Jaltu!“ vtipkovala tehdy Katka.

Osud snímku nebyl lhostejný ani redakci Expresu. Zapátrali jsme ve fotobankách a měli štěstí! Fotografie byla pořízená před pěti lety v klubu Roxbury v centru Prahy. A protože šlo o otvíračku podniku ve stylu 80. let, hvězdy se jaksepatří vyřádily. 

Bláznivé a barevné „osmdesátky“ přitom nejvíc rozdováděly Martinu Gavriely, Evu Decastelo a Kateřinu Kristelovou, které byly zároveň kmotrami nově otevřeného klubu.

Gavriely si nasadila černou paruku, protože na obarvení vlasů neměla dost odvahy, přece jen chtěla, aby ji děti i přítel Marcus Tran poznali, a navíc netušila, jak bude s havraními vlasy vypadat.

Kristelová měla se svým novým outfitem jasné a celkem přímočaré úmysly. „Potom jdu šlapat před Jaltu,“ řekla deníku Aha! moderátorka v době, kdy ještě chodila na akce (redakce Expresu disponuje printscreenem, který může doložit jako důkaz, pozn. red.).

Narážela na fakt, že byl hotel Jalta na Václavském náměstí v 80. letech místem, které bylo proslulé jako místo, kde se scházeli různí živlové, prostitutky nevyjímaje.

„Sociální pracovnice“ z Jalty však obyčejně volily střízlivější outfity, nechtěly na sebe upozorňovat až příliš, nehledě na to, že totalitní trh takové parádní kousky nenabízel. Model Kristelové v některých vyvolal spíš vzpomínky na večerníček Mach a Šebestová. 

To ale nebyl případ Kateřiny Kristelové, která naopak jako kmotra klubu chtěla vyniknout. Tomu přizpůsobila i účes, který se sestával z „napletených, avšak pravých a kvalitních vlasů, rozhodně se nejednalo o žádný chemlonový cucek“!

(Chvalte vlasy, velebte Paní, pozn. red.)


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:36 15. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  103
 • Trapas
  32
 • Tvl
  19
 • Super
  16
 • Cože
  15
 • Sladký
  8
Komentáře