jít naiDNES.cz

Kristelové výmysly: Podle Instagramu ji čeká 5 cest, žádná se ale nekoná

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) ráda mluví. Téměř nic, co se kolem ní děje, nenechá bez odezvy. Problémy poté často odkloňuje jinými senzacemi. Zatímco aféru s inzeráty se snaží přebít návštěvami kostela, odkud píše, že s Tomášem Řepkou chystá něco velkého, jiné spekulace odráží plánováním dovolených. Kam měla moderátorka jet a zatím se tam neobjevila?

Thajsko, Japonsko, Amerika... To je jen malý výčet zemí, o kterých se Kateřina Kristelová zmínila na sociálních sítích s tím, že se tam se svým partnerem Tomášem Řepkou podívá. A stejně rychle jako zmizely její příspěvky ve Stories (příběhy na Instagramu mizí po 24 hodinách, pozn. red.), se rozplynulo i uskutečnění těchto výjezdů.

Moderátorka totiž často na svých profilech na sociálních sítích vytváří senzace, kterými se snaží odvrátit pozornost od věcí, které se na ni postupně valí médii, a snaží se tím dát najevo, že je všechno v naprostém pořádku.

Když se tedy začalo psát o dluzích Tomáše Řepky, sdílela, že se svou láskou pojede do Asie. Jenže stejně jako u jiných zmíněných míst žádná cesta se nekonala. Fotbalista má totiž dluhy, kam se podívá, a aktuálně je ještě navíc vyšetřován policií pro založení choulostivých inzerátů na stránkách s eskortem. 

Tyto informace se zase Kateřina snaží odvrátit informacemi o „obrovském projektu“, který společně s Řepkou chystají. Jenže takových výkřiků do tmy tu už bylo minimálně deset.

Je tedy nasnadě se ptát, zda by nebylo lepší buďto mlčet, anebo konečně věci uvést na pravou míru.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:14 24. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  142
 • Trapas
  23
 • Super
  22
 • Tvl
  19
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
Komentáře