jít naiDNES.cz

Karel Gott opět v nemocnici. Manželka jej přivezla a odjela sama, co za tím vězí?

Karel Gott vystupuje před nemocnicí. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Trápí Karla Gotta (80) neočekávané problémy? Fotografové Expresu byli svědky toho, když Mistr přijel do nemocnice na Karlově náměstí. Jeho žena Ivana Gottová (43) ho do fakultní nemocnice na Karlově náměstí navíc nepřivezla sama, ale s jejich holčičkami, které čekaly v autě.

Co se děje s Karlem Gottem? Už to vypadalo že po akutním zápalu plic je jeho léčba na dobré cestě a imunita sílí, ale nyní Mistr musel vyhledat péči lékařů.

V pondělí v brzkém odpoledni přijel do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí vůz, v němž seděl náš neuznávanější zpěvák Karel Gott, za volantem jeho žena Ivana a doprovodem byly i dcerky Charlotte a Nelly.

Právě v nemocnici na Karlově náměstí Gottovi podle jeho vlastních slov zachránili život pod vedením přednosty kliniky hematologie prof. MUDr. Marka Trněného, CSc., když v rozhovoru pro německý týdeník řekl, že před patnácti lety by s diagnózou Non-Hodgkinova lymfomu neměl šanci se vyléčit.

Tam zahájil v roce 2015 onkologickou léčbu a do stejné nemocnice také chodí na pravidelná vyšetření.

Na zpěvákovi je ale už znát přibývající věk, Mistr z vozu vystupoval pomalu a nepřidává mu ani to, že má dlouhodobě zesláblou imunitu a trpí na potíže dýchacích cest. 

Ivana se snažila Karlovi z auta pomoci. Trvalo dlouhou chvíli než vystoupil,...

Karel Gott vystupuje před nemocnicí.

Oba zmizeli za branami nemocnice, zatímco dcerky čekaly v autě, ale téměř hodinu trvalo, než Gottova manželka vyšla ze střediska, její manžel s ní už ale nebyl.

Ivana šla dcerám koupit zmrzlinu a pak se opět vrátila do nemocnice a nakonec odjela sama. Šlo snad o nečekané komplikace?

„Pan Gott absolvoval v nemocnici pravidelné ambulantní vyšetření, hospitalizován není,“ sdělila nám jeho mluvčí Aneta Stolzová.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat