jít naiDNES.cz

Strach o Gotta! Mistr má akutní zápal plic, musel zrušit vystoupení

Zpěváka Karla Gotta opět potkaly zdravotní problémy spojené s dýchacími cestami. Kvůli akutnímu zápalu plic musel zrušit čtvrteční vystoupení na festivalu „Benátská! s Impulsem“. Na Facebooku to oznámila jeho PR manažerka Aneta Stolzová

Měl být jednou z hlavních hvězd festivalu Benátská! s Impulsem, těsně předtím ale musel Karel Gott svoje vystoupení zrušit. Opět ho totiž trápí zdravotní problémy.

Tentokrát legendárního zpěváka skolil akutní zápal plic.

„Vážení příznivci Karla Gotta, z důvodu akutního zápalu plic musí pan Gott s velkým politováním zrušit své čtvrteční vystoupení na festivalu Benátská! s Impulsem. Aneta Stolzová, PR manažerka Karla Gotta,“ objevilo se na Gottově facebookové stránce stručné vyjádření jeho mluvčí.

Později Gottova mluvčí Aneta Stolzová upřesnila informace s tím, že zpěvák už je z nemocnice doma na Betramce. „Včera byl propuštěn do domácí péče. Stále věřil, že bude moci alespoň na pár písní vystoupit, ale jeho zdravotní stav mu to bohužel neumožnil,“ dodala Stolzová.

Naposledy musel Gott ze zdravotních důvodů zrušit narozeninový koncert, který se měl 14. června uskutečnit v pražské O2 aréně k jeho osmdesátinám. Oslabená imunita se opět projevila a avizovaný Gottův „poslední koncert“ se bohužel nekoná.

Fotogalerie

Komentáře