jít naiDNES.cz

Gottova dcera za nemocným otcem nepřiletí: Sama se snažím léčit, vzkázala

Dominika Gottová prozradila, proč nepřiletí za svým nemocným otcem. | foto: Koláž Expresu

Karel Gott informace svou zákeřnou nemoc netajil jenom před svými fanoušky a přáteli, o jeho špatném zdravotním stavu nic netušila ani jeho nejstarší dcera Dominika. Té Mistr smutnou zprávu zavolal několik hodin předtím, než se o ni podělil se zbytkem světa. Ona se pak rozhodla, že za svým otcem nepoletí!

Překvapivé probuzení ve čtvrtek ráno prožili fanoušci Karla Gotta, jeho dcera Dominika si zdrcující zprávu vyslechla v předvečer smutného prohlášení, v němž Mistr světu oznámil, že má akutní leukémii.

„Táta mi o leukémii řekl. Jsem moc ráda, že zněl vesele. Vím, že bude zase v pořádku,“ sdělila Blesku Gottova nejstarší dcera, která věří, že se její otec uzdraví.

„Už jednou tu nemoc porazil, on to zvládne znovu. Je to bojovník a já mu věřím. Hlavní je, že je veselý. Musí se teď hodně smát, být dobře naladěný,“ říká Dominika, která se sama snaží svému otci nezpůsobovat zbytečné starosti a čelit svým problémům.

Podle svých slov přestala pít a snaží se žít zdravě.

Pokud by ale někdo čekal, že bude spěchat do Česka, aby byla svému nemocnému otci nablízku, není tomu tak.

„Nepojedu v dohledné době do Česka. Snažím se sama léčit a tatínek má kolem sebe skvělé lidi, co se o něho postarají. Hlavně Ivana ví, co dělá, a neumím si vedle táty představit nikoho lepšího. Oni to spolu zvládnou a já mu budu dělat radost odtud,“ vysvětlila Dominika Gottová.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat