jít naiDNES.cz

Čím se živí miss Jitka Boho? Modeling měla jako zástěrku pro jinou kariéru

Jitka Boho | foto: Instagram Jitky Boho

V roce 2010 se stala nejkrásnější Češkou a její kariéra modelky se mohla rozjet na plný plyn. Jenže Jitka Boho (27) chtěla jít jinou cestou, nechtěla se nakrucovat na přehlídkových molech, fotit kampaně, viděla se někde jinde. Vždycky totiž toužila být slavnou zpěvačkou. Neměla ale radši zůstat u modelingu? Co teď vlastně dělá?

Krásná Jitka Boho před devíti lety ohromila televizní diváky i porotu a získala titul Česká Miss. Budoucnost měla předurčenou, být za každé situace krásnou, ale nemít kromě modelingu jiné ambice.

To se ale mamince malé dcerky Rosalie nelíbilo a chtěla jít jinou cestou. Hned po vítězství dala své plány najevo. „Chtěla jsem se hlavně proslavit, abych měla dveře do showbyznysu otevřené a mohla se věnovat zpěvu,“ nechala se slyšet chvíli po korunovaci.

Jak řekla, tak také udělala. Jako modelka se živila opravdu jen chvíli, aby splnila závazky vůči Miss, ale jinak o producírování před zraky lidí nechtěla ani slyšet, chtěla být za každou cenu zpěvačkou.

Bohužel se ale málokteré modelce takový přerod povede. Lidé už Jitku brali jako jednu z vítězek krásy a předpokládali, že prostě bude „jen“ hezká, s čímž se ale modelka nedokázala smířit.

Jitka Boho dorazila s manželem a byla nádherná.

Jitka je krásná žena, neměla by se proto živit radši tělem než zpěvem?

Nakonec se zamilovala do kytaristy Lukáše Boha, který dříve hrál s kapelou Marka Ztraceného. Láska to byla až tak veliká, že se po pár měsících brali, v tu dobu už Jitka pod svým srdcem nosila miminko. Ale Jitka to brala i jako výborné „pracovní“ spojení.

Lukáš se od kapely trhl, aby začal skládat své písničky a s manželkou je nazpíval. Oba dva se opravdu velmi snaží, aby o sobě dali vědět, aby to byla originální tvorba. Bohužel se ale jejich píle zatím moc neujala.

Jitka o sobě dala vědět díky show Tvoje tvář má známý hlas, kde sice diváky uchvátila, ale jakmile soutěž skončila, ona zase jako zpěvačka upadla v zapomnění.

Jitka Boho jako Selena Gomez ve finále pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Jitka o sobě dala vědět přes soutěž Tvoje tvář má známý hlas.

S tím se ale smířit nechce, teď si dokonce domů s manželem pořídili malé nahrávací studio, kde štěstí budou zkoušet dál. Ale momentálně asi žijí především z toho, že je modelka činná na Instagramu, kde má své příznivce a může si říkat pěkné částky za reklamu.

Ale neměla radši zůstat u modelingu? Přece jen má hezkou tvářičku, sice není s výškou 172 cm moc velká, ale jako fotomodelka by určitě uspěla. Jen si vítězka krásy prostě usmyslila, že bude zpěvačkou, tak se na lukrativní nabídky vykašlala a stále doufá, že ji jednou budou lidé brát jako zpěvačku, nikoliv coby modelku. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:01 6. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Sladký
  13
 • Super
  12
 • Haha
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře