jít naiDNES.cz

Velké usmíření: Jiřina Bohdalová v objetí s Ondřejem Gregorem Brzobohatým

Jiřina Bohdalová se objímá se synem ženy, která jí přebrala Radka Brzobohatého. | foto: Profimedia.cz

Mohl to být její syn, ale není. Jiřina Bohdalová (88) se na premiéře filmu Strach, v němž si zahrála hlavní roli, objímala s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (36). Synem ženy, která jí přebrala životní lásku, manžela Radoslava Brzobohatého (†79).

Jiřina Bohdalová, jedna z hlavních postav nového Strachova filmu Klec, byla na pondělní premiéře snímku středem pozornosti. Herečka navíc nedávno oslavila osmaosmdesáté narozeniny, a tak není divu, že ji v pražské Lucerně všichni obletovali.

A to včetně Ondřeje Gregora Brzobohatého, jenž k filmu složil hudbu. Herečka se na Brzobohatého smála od ucha k uchu, dvojice se dokonce držela za ruce. Staré křivdy jsou tedy dávno zapomenuty?

Ondřej Brzobohatý je totiž syn Radka Brzobohatého a Hany Gregorové. Ti se seznámili v roce 1980 během natáčení filmu Noční jezdci a oba byli zadaní. Radoslav byl v té době ženatý právě s Jiřinou Bohdalovou, již kvůli Gregorové opustil.

Jiřina Bohdalová se objímá se synem ženy, která jí přebrala Radka Brzobohatého.

Jiřina Bohdalová se objímá se synem ženy, která jí přebrala Radka Brzobohatého.

Jiřina Bohdalová se vede za ruku s Ondřejem Gregor Brzobohatým.

Jiřina Bohdalová se vede za ruku s Ondřejem Gregorem Brzobohatým.

„Bylo to šílené omámení. Když natáčení skončilo, oba jsme věděli, že jsme se dostali do neřešitelné situace,“ vzpomínala Hana Gregorová v Blesku na to, jak se zamilovala do Radka Brzobohatého, který byl o dvacet let starší než ona.

Gregorová se s Brzobohatým půl roku scházeli tajně, poté svou lásku přiznali a oba dva ukončili své vztahy. Jiřině Bohdalové se tak rozpadlo manželství, jež trvalo téměř dvanáct let. Dá se říct, že to byl muž jejího života.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:12 12. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  48
 • Haha
  19
 • Sladký
  15
 • Cože
  14
 • Trapas
  14
 • Tvl
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat