Gregorová s Koptíkem jsou už terčem, z jejich vztahu si dělají srandu trollové

Ondřej Koptík (34) si může pogratulovat. Ačkoliv se to zdálo být nemožné, Hana Gregorová (65) mu dala milost a vzala ho zpět. Vyhráno ale stále nemá. Kdosi se mu totiž jeho znovu získané štěstí snaží znepříjemnit!

Kdo jim jejich lásku nepřeje? Ondřej Koptík a Hana Gregorová se stali terčem internetového vtipálka. Ten jejich znovu objevenou lásku velmi vtipně glosuje. A Koptík, který se sám ještě před několika měsíci činil a jeho básně jsou nezapomenutelné, zuří.

„Mala Mochnak taxikář“, tak se jmenuje facebooková stránka, která již od počátku prosince ironizuje nejen samotnou existenci Ondřeje Koptíka, který na Facebooku vystupuje pod přezdívkou Mala Mochnak, ale hlavně celý jeho vztah s Hankou Gregorovou.

A po událostech posledních dní, kdy se fotografům Expresu podařilo vyfotit, že Koptík s Gregorovou znovu tvoří pár, má správce stránek doslova žně. Flaešný Koptíkův účet je geniální hlavně v tom, že to na první pohled vypadá, že jej spravuje sám Koptík. Ten se od něj ale nyní distancoval.

„Chtěl bych vás upozornit, že profil Mala Mochnak taxikář není můj a nikdy nebyl. Nemám tušení, kdo to dělá, a docela rád bych to zjistil. Nevíte, jestli to vůbec jde?“ ptá se Koptík, který se tak nejspíš bojí, aby si jeho láska Hana Gregorová nezačala myslet, že má s těmito dehonestujícími vtípky něco společného.

Momentálně totiž podle svých slov prožívá nejlepší období za poslední měsíce a nerad by si to čímkoliv pokazil.

„Daří se mi moc dobře a jsem moc spokojený,“ prozradil Koptík, který se po tom všem nemůže divit, že je terčem internetových vtipálků. Sám totiž dlouhé měsíce bavil celý Facebook. Tehdy se pro změnu nesmála Gregorová a její zostuzené děti.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 9. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  21
 • Tvl
  11
 • Super
  8
 • Trapas
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře