jít naiDNES.cz

Rozmrzelý Macháček: Ke zveřejnění opileckého videa jsem nedal souhlas!

Jiří Macháček se může právem cítit podvedený. Přestože o to neměl zájem a nikomu nedal souhlas, stal se hitem internetu. Taxikář Michael Giňa totiž zveřejnil jeho opileckou etudu, aniž by mu k tomu slavný herec dal souhlas.

Scéna jako ze Samotářů. Na první pohled společenský unavený Jiří Macháček sedí na místě spolujezdce a se svým romským drožkařem předstírají, že natáčí televizní pořad Taxi s celebritou.

Fotogalerie

Zatímco Macháček v podstatě jenom tleská a kroutí se na romskou melodii, taxikář Michal Giňa pokládá Macháčkovi otázky a je zřejmé, že dění v autě je v jeho režii.

A to nám potvrdil i sám herec, kterému jsme zavolali, zda by nám mohl popsat, jak video vzniklo. Zatímco Giňa, který by se rád s Macháčkem potkal a o videu s ním poklábosil, se rozpovídal milerád, Macháčkovi naopak moc do řeči nebylo.

„Nechtěl bych se o tom videu bavit,“ sdělil nám herec, z jehož hlasu bylo zřejmé, že jsme nebyli první, kdo se ho na to ptá.

Já jsem věděl, že se to natáčí, ale nikdo mi neřekl, že se bude video zveřejňovat. To jsem nevěděl,“ dodal Expres.cz herec, který tak doplatil na svou bezprostřednost. Je o něm totiž známo, že když se lehce napije, neexistuje široko daleko lepší společník.

Své o tom ví i herečky Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová, se kterými Macháček před šesti lety během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech skočil do řeky a vůbec mu nevadilo, že je stále oblečený.

Otázkou jenom zůstává, zda to bylo ze strany ještě nedávno neznámého taxikáře fér zveřejnit video, na němž je někdo, kdo k tomu nedal souhlas.

Nutno ale říct, že se Macháček nemá za co stydět. A Giňa, který přiznává, že se s Macháčkem určitě dříve či později zase potká, bude mít při setkání co vysvětlovat.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 14. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  46
 • Trapas
  32
 • Haha
  15
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře