Taxikář Michael Giňa: Jak jsem točil Macháčka a stal se z toho mega hit!

Jedno video s opilou celebritou ho proslavilo. Jak taxikář Michal Gíňa vzpomíná na hvězdou jízdu taxíkem? | foto: koláž Expres

Video Jiřího Macháčka z taxíku, jenž svou bezprostředností překonává i slavnou scénu ze Samotářů, se rázem stalo hitem. Jen na Expresu vidělo opilého a zpívajícího herce přes 100 tisíc lidí. Nám se nyní podařilo vypátrat autora klipu – svérázného Roma Michaela Giňu. Ten si na bláznivou jízdu dobře vzpomíná a doufá, že se Macháček nezlobí a brzy se s ním potká.

Z vašeho videa s Jiřím Macháčkem je hit. Můžete popsat, jak se to celé seběhlo?Nabral jsem pana Macháčka někde na Újezdě, byl po večírku. Vezl jsem ho už párkrát předtím. Nedávno jsem rozjel romskou reality show z taxíku, a tak přišel nápad. Povídám mu, co by na to řekl, kdybychom spolu udělali video.

A on že úplně v pohodě, uděláme to, dáme to.

Takže to byla vlastně náhoda. Čekal jste, že to bude takový hit?

Naprostá, vůbec jsem to nečekal, ani, že se to tak dobře chytne. Myslel jsem, že to půjde jen mezi nás, mezi Romy a ty, co můj pořad sledují dlouhodobě.

Jste s Jiřím Macháčkem dál v kontaktu? Nebojíte se, že se trochu zlobí?

Nemám na něj bohužel kontakt. Myslím, že on by ho teď na mě chtěl mít (smích). Sice vím, kde bydlí, ale to je mi hloupé za ním kvůli tomu jezdit.

Myslíte, že ho ještě někdy potkáte?

Určitě se s ním ještě setkám, to vím, já funguju v centru a on odtamtud často jezdí. Nebo za ním zajdu na koncert a pobavím se o tom s ním. Bylo by mi ctí mu říct, jak to video frčí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:10 13. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  92
 • Trapas
  31
 • Tvl
  16
 • Sladký
  12
 • Haha
  9
 • Cože
  8


Komentáře