jít naiDNES.cz

Krampol: Banánová střelba z JIP a navíc můžete získat Belmonda s jeho hlasem!

Jiří Krampol a jeho pozdravy z jednotky intenzivní péče | foto: Profimedia.cz

V posledních měsících musel dokola uvádět na pravou míru stav manželky Hany, teď je v péči lékařů sám. Herce Jiřího Krampola stihla tak silná chřipka a zároveň i problémy s průduškami, že skončil na jednotce intenzivní péče. Nestihl kvůli tomu ani pohřeb Karla Gotta, na který se chystal jít. Fanoušci se ale o oblíbeného baviče a herce nemusí bát. Podle fotek přímo z lůžka je totiž ve skvělé náladě!

Až dosud to byla jeho manželka Hana, kdo lékařům přidělával vrásky. Na soustředění soutěže Muž roku zkolabovala, trpí nechutenstvím, léčí se ze závislosti na cigaretách. Teď ale v nemocnici skončil samotný Jiří Krampol.


Populární herec dostal těžkou chřipku, přidaly se navíc i problémy s průduškami. Sotva prý dýchal a výsledkem byla hospitalizace na jednotce intenzivní péče.

Kvůli zdravotním problémům se Krampol nakonec ani nezúčastnil zádušní mše za Karla Gotta ve svatovítské katedrále, kam měl přitom pozvánku.

Jiří Krampol a jeho pozdravy z jednotky intenzivní péče

Jiří Krampol a jeho pozdravy z jednotky intenzivní péče

Kdo by se snad o zdraví známého baviče bál, ten ale může být v klidu. Jak totiž ukazují nejnovější fotky, Krampol je i přes hospitalizaci na JIP pořád ve svém živlu. Dobře se baví a úsměvy rozdává na všechny strany! 

Fotogalerie


Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat