jít naiDNES.cz

Ženu má pořád v blázinci, Jiří Krampol bez ní ale jen kvete a hýří vtipem

Jiří Krampol viditelně omládl a je na něm vidět, jak si konečně zase začal užívat života. | foto: Batist Nej sestřička roku

Jeho žena Hana Krampolová (58) je stále na odvykací léčbě, aby se zbavila závislosti na alkoholu, lécích a cigaretách. Její stav se ale prý moc nelepší, manželka Jiřího Krampola (81) má neustále škemrat o nějaké to kuřivo, až skončila na izolaci. Ačkoliv to možná bude znít divně, herec po tom odloučení jenom kvete. Najednou zase září, srší humorem, nevypadá unaveně. To se asi jeho manželce líbit nebude.

Když si bral za manželku ženu o více než dvacet let mladší, netušil, že on sám se na stará kolena o ni bude muset starat.

Hana Krampolová zřejmě z velké nudy začala volný čas zapíjet alkoholem, kombinovala k tomu léky a kouřila jednu cigaretu za druhou. Nemohlo to tedy skončit jinak než léčbou.

Na Jiřím Krampolovi bylo znát, že je unavený, bez sil a životní energie, vypadal dost zdrchaně. Kamarádi a fanoušci o něj měli velký strach, aby všechny tyto životní karamboly přežil ve zdraví.

Teď však na finále soutěže Batist Nej sestřička v Náchodě herec všechny překvapil. Omládl minimálně o deset let, neměl žádné kruhy pod očima, vypadal odpočatě a hlavně zase hýřil vtipem jako za dřívějších časů.

Zní to asi ošklivě, ale odloučení od nemocné ženy, která se pravděpodobně neustále točí v začarovaném kruhu, Krampolovi viditelně svědčí.

Hlavně aby Hanin návrat, až na to jednou dojde, proběhl v poklidu a ona konečně začala sekat latinu. Už je vážně načase. 

Fotogalerie


Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat