jít naiDNES.cz

Jiří Krampol jenom kvete, ale stav jeho ženy se nelepší. Je mu bez ní lépe?

Krampolovi předvádějí, jak jsou šťastní. Cítíte z toho tu křeč? | foto: Herminapress

Herec Jiří Krampol (81) je stále „slaměným vdovcem“. Zatímco jeho manželka Hana (58) se léčí ze závislosti na alkoholu a prášcích, on se nezastaví. Ale nevypadá, že by mu to vadilo. Hýří vtipem a dobrou náladou. I když má obrovskou bolest na srdci, žena v léčbě moc nepostoupila, stále si prý neuvědomuje, že má problém, a myslí jen na cigarety.

Oblíbený herec Jiří Krampol to nemá moc lehké. Věk nezastaví, zdraví si nekoupí a do toho nemůže být s milovanou ženou, která mu tolik chybí. Přesto ale bere život takový, jaký je, a snaží se žít sám za sebe.

To neznamená, že by na manželku zanevřel, ale ta její léčba je tak zdlouhavá, že pravděpodobně nevidí to světlo na konci tunelu. Vždyť už roky musel žít v domácnosti, kde se neřešil nic jiného než alkohol, léky a cigarety.

Od té doby, co Hana nastoupila konečně na léčení, jako by to z něj všechno spadlo. Všechen ten letitý stres a strach o milovanou ženu. Ta je v rukou odborníků a Jiří věří v zázrak, že si problém konečně uvědomí. Zatím se prý nic zásadního nestalo.

„Stále myslí jen na cigarety, je mi z toho smutno, ale nechci se o ženě bavit,“ nechal se slyšet Krampol, který ale jinak vypadá k světu.

Rozhodně netrpí, jen mu nedělá dobře samota. Proto bere každou práci, která se mu naskytne, chodí do společnosti a snaží se nemyslet na to špatné. Nechce myslet, co nastane, až Hanu pustí domů. 

Bude mít zpět tu ženu, do které se zamiloval, nebo to bude stále ta troska, která musela na léčení? Zatím se to snaží neřešit a užívá si radosti života. 

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat