Jiří Dvořák se upsal ďáblu a mluví o očistci: Propotím tři trička a jistím se čelenkou!

5. září 2018
Herec Jiří Dvořák (51) zažívá hotový očistec. I když by ho poťouchlý čert Uriáš z pohádkové komedie Anděl Páně dost možná nazval hotovým peklem. Na trénincích ve StarDance totiž nestíhá převlékat trička, a proto se už od rána prolévá vodou, aby deficit tekutin vůbec dohnal.

„Jestli se ptáte, proč mám během tréninku ten šátek na čele, není to proto, že by nějak výrazně slušel. Jeho funkce je ryze praktická,“ prozradil Jiří Dvořák.

„Mám ho, aby mi pot nestékal do očí. Na konci ho pak ždímu nad odpadkovým košem a nestačím se divit. Tuhle jsem vyždímal jednu deci,“ nechal se slyšet herec, který si na tréninky pro jistotu bere i několik rezervních triček.

„Na stará kolena jsem si připravil očistec. Lákalo mě, že se budu moct organizovaně hýbat a že to prospěje mé zchátralé tělesné konstrukci. A zatím se to pomalu naplňuje,“ uvedl Dvořák, který zároveň pochválil svoji taneční partnerku Lenku Noru Návorkovou.

„Samozřejmě si vzpomněla na Anděla Páně, na Uriáška,“ rozzářila se při otázce, co se jí honilo hlavou, když zjistila, že jejím tanečním partnerem bude oblíbený český herec, který naštěstí celé své angažmá ve StarDance bere s nadhledem a humorem sobě vlastním.

„Přirovnal bych to k tomu, když koupíte auto z bazaru a postavíte ho na závodní dráhu. Během závodu pak přijdete na to, že zdaleka ne všechno funguje. Nejde čtyřka, klepe řízení. Takhle to mám já s tělem, postupně mě informuje, co všechno je špatně,“ říká Dvořák, který svůj výraz při tanci přirovnává k výrazu vyděšené krávy.

K dobru ještě přidal historku o tom, jak každý, komu řekl, že jde do StarDance, se začal smát. „Prej se budeš vlnit, zeptal se mě vysmátý Lukáš Vaculík. Moje dcera ale byla nadšená,“ dodává pyšně Dvořák.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 čtvrtek 3. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 8
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
Komentáře