jít naiDNES.cz

První slova o nové lásce: Společné soužití je zatím ve hvězdách, řekl Svěcený

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený (58) žil ještě donedávna klidným rodinným životem, miloval svou manželku, svou práci a nic by neměnil. Ale pak přišel drsný rozvod, nato krutá nemoc, až najednou zůstal na všechno sám. Ale teď se pomalu, ale jistě zvedá ze dna a má mu v tom pomáhat nová žena, která je prý houslistovi více než blíže. I když o tom, že by měl novou partnerku, nechce mluvit, pro Expres udělal výjimku. Co všechno hudebník prozradil?

Rozhovor s houslistou Jaroslavem Svěceným byl velmi příjemný. Mluvil o své práci, ale i o nemoci a dostávání se ze dna, kdy dokonce pomýšlel na sebevraždu. Ale jak se říká, všechno špatné je k něčemu dobré. A právě všechno to zlé mělo hudebníkovi přinést nejen více síly bojovat, ale také novou lásku, o níž nám také něco prozradil.

„Nerad se už bavím o soukromí. Podle mě už bylo všechno vyřčeno, co se týká rozvodu a handrkování kolem toho. To víte, jsem také člověk, který nemá jen dobrá období. Byla to pro mě obrovská zkouška, u které jsem snad obstál,“ začal hned na začátku vyprávět, když Expres dorazil do jeho ateliéru.

Ale přece jen nám něco vyzradil, i když se bál o nové partnerce mluvit, aby třeba jejich lásku nezakřikl, aby ji chránil před veřejným životem.

„Co se týče partnerky, partnerek, to uvidíme, uvidíte taky, to teprve ukáže čas. Uvidíme, jak to bude do budoucna,“ řekl Expresu Svěcený, který byl tajemný jako hrad v Karpatech. 

Jaroslav Svěcený přišel s novou partnerkou.

Jaroslav Svěcený na Anděly vyvedl kolegyni, všichni si mysleli, že je to nová partnerka.

Ale i tak na něm bylo vidět, že je konečně šťastný, jen se mu nechce zrovna povídat o tak intimních věcech, jako je soužití s partnerkou. Přece jen rozvod byl pro něj hodně drsnou zkušeností. 

„Já se teď hledám zpátky. Myslím si, že mám teď hodně starostí sám se sebou. Dokážu se také sám sebou dost zabývat, což jsem léta nedělal. A nějaké soužití do budoucna. Já si přeji, aby nějaké bylo. To všechno ukáže čas, je to všechno ve hvězdách, ale třeba to bude,“ nepřímo naznačil, že by si partnerku klidně k sobě nastěhoval. 

Kdo je ta neznámá, o tom mluvit nechtěl, spíše vše globalizoval. Až bude chtít sám přijít s pravdou ven, udělá to. Po špatných zkušenostech se bojí ukázat světu, že zase miluje. 

Sám si prošel kvůli rozvodu peklem, kdy se pak u něj objevila nemoc, se kterou zápasil tři měsíce, a byl vyřazen ze života. Teď by si zasloužil klid, lásku a porozumění. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 16. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  38
 • Cože
  19
 • Trapas
  16
 • Sladký
  16
 • Tvl
  16
 • Haha
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat