jít naiDNES.cz

Jarda Jágr se po rozchodu utrhl ze řetězu! „Mama Džegr“ ještě ráda zavzpomíná na Kopřivovou

Jágr se s kamarádem Uwou dobře bavil. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák, Ladislav Křivan

Mejdany až do ranních hodin, společnost sličných dam, které k přirozené kráse mívají často hodně daleko, chuť užívat si života. To je teď život hokejového boha Jaromíra Jágra (47), který se stará nejen o svůj hokejový klub Rytíři Kladno, ale i o to, aby se v soukromém životě nenudil. Co na to jeho maminka, která je známá svou přísností?

Nejžádanější starý mládenec Česka Jaromír Jágr dlouho po rozchodu s Veronikou Kopřivovou (27) netruchlil. Zatímco sexy blondýnka už je ve vztahu s modelem Miroslavem Dubovickým (27), Jarda tu pravou stále hledá. A to velmi zodpovědně.

Kdykoliv může, jde do víru velkoměsta, aby se v klubu v centru Prahy pobavil nejen s přáteli, ale také s děvčaty, která se na něj lepí jako vosy na med. A hokejista jejich přítomnost rozhodně nebojkotuje, ba naopak. Dělá mu dobře, když je zase žádaný. Může si bez výčitek užívat, když je zase sám.

Na tom by nebylo nic divného, je to dospělý člověk, který nemá závazky, proč si tedy neužívat, když na ledě tak tvrdě dře. Jenže to má jeden háček. Bydlí u své maminky Anny Jágrové, které se přezdívá „Mama Džegr“.

Ta je proslulá tím, že si nebere zrovna servítky s partnerkami svého slavného syna. Na veřejnosti radši mlčí, ale doma to mělo být občas divoké. Stejně jako během vztahu s Veronikou, na kterou vyplavaly škraloupy z minulosti, z nichž měla paní Jágrová šílet.

Anně Jágrové se chování partnerky jejího syna vůbec nelíbí.

Jágrova maminka Anna Jágrová

Jenže teď možná na vyznavačku zdravého životního stylu vzpomíná ráda. Nejenže se bývalá modelka postavila na vlastní nohy, zařídila si svůj e-shop, takže to není vyžírka jako ty zlatokopky, které se točí kolem Jardy, ale také hokejistu zklidnila, ani neměl chodit tolik do kasina.

Jenže když paní Jágrová vidí, s kým se teď Jaromír ukazuje, musí jít na ni studený pot. Ty dívky vypadají jako z lepšího porna, více než příroda se na nich vyřádili plastičtí chirurgové. To je momentálně hokejistovi asi jedno, hlavně že si může užívat.

Snad kvůli tomu doma nemá tichou domácnost s maminkou, jež by už ráda viděla syna usazeného s nějakou skromnou dívkou, nejlépe z vesnice, která bude k Jaromírovi vzhlížet jako k pánovi tvorstva, bude jeho kuchařkou, služkou, matkou dětí a bude čekat věrně na svého muže doma. 

Dokáže ale v dnešní době vůbec takovou ženu najít? 

Uvidí se, jestli při Jardově momentálním výběru nebude Anna Jágrová ještě chtít, aby se vrátil k holce od tyče, protože ta z něj alespoň neždímala peníze a vařila, navíc zdravě.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat