Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  5 důvodů, proč se z Jardy Jágra stala nejžádanější partie

  Jaromír Jágr na narozeninové oslavě Karla Gotta | foto: Profimedia.cz

  Hokejista Jaromír Jágr (47) se nedávno rozešel s dlouholetou partnerkou Veronikou Kopřivovou (28), čímž se opět stal nejžádanějším starým mládencem v Česku. Čím je pro ženy tak přitažlivý, když nepočítáme peníze?

  Náš nejúspěšnější hokejista všech dob, Jaromír Jágr je zase sám, stal se tak opravdu horkým zbožím pro lačné fanynky. Ani nemusejí být příznivkyněmi hokeje, ale „Džegr“ je prostě jen jeden a už jen z jeho jména se jim zapalují lýtka.

  Každý si říká, která bude ta, co uloví po Karlu Gottovi (80) nejlepší partii. To je zatím opředeno záhadou, až čas ukáže, která dvacetiletá modelka bude mít tu čest stát po jeho boku. Čím Jarda dostává holky do kolen?

  1. Peníze

  Jaromír Jágr je miláčkem českého národa.

  Proč je Jaromír pro dívky nejlepší partií? Za svou kariéru si nevydělal zrovna málo, nějaký ten milion to určitě byl. O hokejistovi je ale známo, že si holky nevydržuje a na začátku vztahu jen tak „chlup“ nepustí.

  Přece jen je pod náporem vilných zlatokopek, které nechtějí pracovat, ale touží mít naditou kreditku, na niž se nadřou jedině svým tělem, a ne prací. Proto se není čemu divit, že to Jaromírovi trvá, než se rozhodne svou holku rozmazlovat.

  2. Hvězdná kariéra

  Jaromír Jágr, majitel a zase už útočník Kladna.

  Hokej začal hrát snad ještě dříve, než začal chodit. Na led ho to táhlo už od útlého věku a je tomu tak doposud, i když mu už táhne na padesát. Kariéru jen tak neskončí, rve se o své místo v týmu. Jeho budoucí partnerka se bude vedle Jaromíra dmout jako páv, že se i přes svůj věk stále drží mezi nejlepšími.

  Jágr je známý po celém světě, kamkoliv přijede, každý chce jeho podpis. To se může dívkám líbit, že se mohou chlubit, koho mají vedle sebe. Jeho příjmení má zvuk nejen u nás, ale i ve světě. To je velké lákadlo.

  3. Neodolatelné charisma

  Jarda se vrátil do Kladna a pokouší se zachránit svůj domovský klub.

  Čím je Jaromír starší, tím je pro ženy přitažlivější. Charisma se mu nedá upřít. Třeba na fotkách, které nafotil pro jednoho výrobce šperků. Ty snímky vyvolaly takový ohlas, že málem strhly internet.

  Kdekoliv se objeví, jako by se zastavil čas. Jeho kouzlo ho předchází a je pro ženy velkým afrodiziakem. Už to není ten mladík s kudrnatým účesem, který odcestoval do zámoří, ale vyzrálý muž, jenž se ze své cesty za zkušenou vrátil domů o dost silnější a také pohlednější. 

  4. Vlastní hokejový klub

  Jaromír Jágr je rád, že mohl po roce konečně v zápasu nastoupit.

  I to by se mohlo dámám líbit. Kdo může říct, že vlastní hokejový klub? Těch v Čechách spočítáte na prstech jedné ruky. To by byla partie, kdyby se stala oficiální partnerkou takového „zvířete v oboru“.

  Sice Rytíři Kladno teprve postoupili do extraligy, kam se dlouho nepodívali, ale teď má Jarda se svým klubem velké plány. Nejen se udržet, ale také mířit k titulu. Která holka by nechtěla být u takové velké věci.

  5. Smysl pro humor

  Jednu dobu ze sebe Jaromír Jágr nechal dělat šaška.

  O hokejistech se sice traduje, že na tom nejsou inteligenčně moc dobře a smysl pro humor mají jako děti ve školce. To ale rozhodně neplatí u „Džegra“, ten je svým vytříbeným vtipem proslulý.

  Dokáže si udělat legraci i sám ze sebe, nevadí mu, když si z něj někdo utahuje, ale umí to všem pěkně vrátit. Ovšem bez toho, aby kohokoliv urazil či ponížil. Učiní tak pouze s nadhledem sobě vlastním. 

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:30 pondělí 25. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
   99
  • Trapas
   74
  • Tvl
   53
  • Haha
   44
  • Cože
   38
  • Sladký
   33