jít naiDNES.cz

Rodina se po rozloučení v Národním přesunula do Strašnic, Tříska měl soukromý obřad

Po smutečním aktu v Národním divadle se rodina Jana Třísky vydala do strašnického krematoria. Tam proběhl obřad v kruhu těch nejbližších.

Pro Karlu Chadimovou a její dcery bylo dnešní dopoledne jedno z těch nejtěžších v životě. Musely totiž vyprovodit na poslední cestu manžela a otce Jana Třísku

Poté, co proběhlo honosné rozloučení v Národním divadle, se rodina odpoledne odebrala do strašnického krematoria, kde proběhl soukromý obřad jen pro ty nejbližší.

Následně byla urna s Třískovými ostatky zpopelněna. Zda uloží Chadimová manžela v Česku, nebo si ho odveze s sebou do Spojených států, zůstává zatím obestřeno tajemstvím.

Ve strašnickém krematoriu proběhl obřad v kruhu rodinném.

Ve strašnickém krematoriu proběhl obřad v kruhu rodinném.

Jan Tříska považoval za svůj domov především Ameriku. Do Česka vždy jezdil jen za prací, rád se sem vracel, domov měl však v Kalifornii. Jak říkal, život není holubník. Dá se tedy předpokládat, že si bývalá herečka slavného manžela odveze s sebou.

Karla Chadimová s dcerami po pohřbu Jana Třísky

Karla Chadimová s dcerami po pohřbu Jana Třísky

Karla Chadimová prožívala rozloučení s manželem v Národním divadle velmi emotivně. Než smuteční akt začal, plakala v předních řadách a utěšovat ji musely její dcery. Ty jí byly po celý den velkou oporou. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:52 3. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Trapas
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat