jít naiDNES.cz

Agáta má smůlu, Prachař randí s topmodelkou Denisou Dvořákovou

Jakub Prachař randí s topmodelkou Denisou Dvořákovou, s níž se dal dohromady během finále Elite Model Look na Pražském hradě. | foto: Profimedia.cz

Možnost, že se k sobě ještě Agáta Prachařová (34) a Jakub Prachař (36) vrátí, se vysublimovala jako pára nad hrncem. Herec a moderátor už si za manželku našel náhradu, podle deníku Blesk aktuálně randí s úspěšnou topmodelkou Denisou Dvořákovou (28).

Nový pár podle informací deníku vznikl během česko-slovenského finále Elite Model Look na Pražském hradě, které Jakub Prachař moderoval a Denisa Dvořáková tu předváděla a zasedla také v porotě soutěže.

I když se veřejně nikde nijak okatě nepromenovali, vyrazili ruku v ruce na koncert Dana Bárty do Paláce Akropolis.

Zamilovaný pár po skončení koncertu nasedl do auta a vyrazil směr byt modelky Zuzany Stráské, kde má Dvořáková aktuálně bydlet. Společné chvíle měli strávit také v Krkonoších, kde jejich hnízdečkem lásky měla být chata Helena v Peci pod Sněžkou, kam se Prachař po rozchodu s manželkou Agátou často uchyloval.

„Věřila jsem, že se to urovná... Je mi to líto,“ řekla Blesku Agáta Prachařová, zatímco její manžel i jeho nová láska na dotazy ohledně jejich vztahu pro jistotu nereagovali vůbec.

Dvořáková, která je velmi vyhledávanou a úspěšnou modelkou na molech v zahraničí a předváděla pro módní domy Versace, Chanel nebo Fendi, v lásce nemá moc štěstí. 

Loni se jí po třech letech od svatby rozpadlo manželství s fotbalistou Martinem Hromkovičem (36), který jí utekl za tenistkou Belindou Bencicovou (22).

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Středa 13. listopadu 2019, svátek má Tibor
EXPRES

jít naiDNES.cz