jít naiDNES.cz

Agáta s dětmi utekla za svým surfařem, Jakub ukazuje zadek. Kam až tohle zajde?

Pánem domu je nyní Agáta. Jakub jí vůbec nepomáhá. | foto: Instagram Agáty Prachařové

Manželství Agáty a Jakuba Prachařových je příkladem, jaká je tenká hranice mezi láskou a nenávistí. Zatímco Agáta nyní odletěla s dětmi do Izraele za svou novou láskou, Kuba si na svůj Instagram umístil fotku nahého a otlačeného pozadí. Měl to být jasný vzkaz pro manželku, aby jí ukázal, kde má její milostný vztah se surfařem?

Manželství Agáty a Jakuba Prachařových se blíží ke svému konci. I když to ani jeden veřejně nepřiznal, rozvodové papíry mají být už podané a tím to pro ně končí. Nebo snad jsou jejich rány z nepovedeného sňatku natolik hluboké, že si budou navzájem ubližovat?

Vypadá to tak. Zatímco modelka s velkou pompou na sociálních sítích opouštěla i s dětmi Česko a těšila se do Izraele, Jakub ji má doslova u zadku.

Zvláštní náhoda, že by zrovna v ten samý čas, kdy Agáta postovala z letiště ve Stories jeden příspěvek za druhým, Prachař zrovna na svůj Instagram dal fotku otlačeného zadku s popiskem: Láska je láska. Je to celé p*del.

Ani jeden už veřejně neskrývají, co k sobě cítí, že se nemohou vystát, akorát si dělají naschvály. Přitom by oba měli myslet na své okolí, jak jejich vztah na bodu mrazu ovlivňuje je.

Kam až může zajít snaha toho druhého trumfnout? U Prachařových se ta hranice posunuje každým dnem. Oba si dělají, co chtějí, ale nezapomenou si vždycky do sebe „nenápadně“ rýpnout. 

Fotogalerie

Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat