Houdová přednáší o posvátném sexu: Pláč, smích a objímání na podivných seancích

Helena Houdová (39) vyměnila život v luxusu za kočovný život, přehlídkové molo za podivné ezoterické seance, jimiž se chce do budoucna zabývat. Nedávno přednášela o posvátné sexualitě v chorvatské Pule. Setkání připomínalo hippie éru. Lidé se hromadně objímali na pódiu.

Bývalá královna krásy Helena Houdová už dávno nevymetá přehlídková mola, na nichž kdysi reprezentovala ty nejluxusnější módní domy. Místo toho se svými třemi dětmi kočuje, staví mandaly do písku a zabývá se duchovnem.

Momentálně se éterická blondýnka zaměřila na posvátnou sexualitu a pracuje na kurzu sexuálního koučinku zaměřeného na teenagery.

„Dostala jsem se k tomu proto, že jedno z mých dětí bylo vystaveno pornu. Cítila jsem se strašně vinna, že jsem ho neochránila,“ řekla Houdová v rozhovoru pro Top Star.

Hledala jsem nějakou variantu, kde bych mu ukázala, že sexualita je nádherný přirozený proces. Nic podobného jsem však nenašla, a tak jsem se rozhodla připravit kurz na toto téma sama,“ dodala.

„Posvátnou sexualitou se zabývám již šest let. Vzniklo to tak, že jsem si já sama musela vyléčit vztah ke své vlastní sexualitě. Studovala jsem tantru i posvátné masáže. Když jsem si vyčistila cestu k sobě, uvědomila jsem si, že posvátná sexualita je to, proč jsem tady,“ dodává Houdová.

Momentálně má za sebou konferenci v Pule, kde přednášela pro davy ezoteriků. Minimálně zvenčí však akce působila trochu obskurně.

Helena Houdová přednáší.

Helena Houdová přednáší.

Helena Houdová přednáší a objímá se.

Helena Houdová přednáší a objímá se.

Houdová lehce lámanou angličtinou a navlečená v antických šatech sdílela zážitky z vlastní cesty životem a povzbuzovala dav k hromadnému objímání.

Královna krásy z roku 1999 kdysi mluvila o tom, že byla v dětství sexuálně zneužita. Bývalý manžel, s nímž má tři děti, ji pak měl podvádět.

Tohle všechno modelku přivedlo na myšlenku sdílet se světem své zkušenosti a zužitkovat je ve své současné práci, jíž je koučka posvátné sexuality.

V posledních letech se s ezoterickými službami roztrhl pytel a kvalita kurzů, které jsou v nabídce, je mnohdy více než pochybná. Nikdo netvrdí, že je to celé podvod, ale je třeba mít oči otevřené.

Kde není poptávka, není ani nabídka. Když jsou lidé ochotni platit za podivné spolky, kde po přednášce následuje hromadné objímání...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat