jít naiDNES.cz

Houdová prý čaruje pro lidstvo a zemi, ale nechává si za to platit. A výsledek?

Helena Houdová objímá tisíce let staré zdi a vnímá duše předků. | foto: instagram

Lidé si ji začínají spojovat více s podivnými alternativními směry zabývajícími se posvátným sexem a ezoterikou než s modelingem, díky němuž se stala veřejně známou osobou. Bývalá královna krásy Helena Houdová (39) nepřestává veřejnost udivovat svými podivínskými statusy na sociální síti. Tentokrát se vcítila do dva tisíce let staré zdi, ve které slyšela své předky.

Jen těžko uvěřitelným přerodem prošla jedna z našich nejvýraznějších královen krásy Helena Houdová. Po bojích za práva zvířat, za životní prostředí a pokusech s neziskovkou Slunečnice se provdala za amerického filmového producenta a podnikatele Omara Amanata, s nímž má tři děti.

Manželství se však rozpadlo a Houdová se vydala cestou divoženky, která místo luxusního života v New Yorku, kde s manželem žila, cestuje se třemi dětmi po celém světě.

K tomu se bývalá modelka začala zabývat ezoterickými směry a vystudovala školu posvátné sexuality, o níž nyní jezdí přednášet po světě.

Helena Houdová přednášela v Pule pro stovky lidí. O čem? O posvátné sexualitě.

Helena Houdová přednášela v Pule pro stovky lidí. O čem? O posvátné sexualitě.

„Uplynulý týden byl pro mě naprosto magický. S dalšími čtyřmi sty nádhernými dušemi jsem čarovala pro sebe, lidstvo a matku zemi. V sobotu jsem sdílela workshop o posvátné sexualitě a hned poté jela do Chorvatska na intenzivní kurz. Většinu dní se končilo až po půlnoci a já plakala, smála se, objevovala sebe i ty kolem mě,“ píše Helena Houdová na Instagramu.

V chorvatské Pule bývalá modelka přednášela lidem o posvátné sexualitě, pak se vrhla na objímání zdi.

„Objali jste někdy kameny nesoucí v sobě příběhy lásky a bolesti a ztráty a vítězství, soucitu a chamtivosti? Já ano. A pocítila jsem to všechno. Letmé pohledy milenců před stovkami let, kteří se skrývali před ostatními. Bolest těch, kteří umřeli, slyšíce křik svých milovaných. Radost kluků, kteří vylezli až na nejvyšší zeď. Ruce žebráků snažící se dostat cokoli od římských vojáků a gladiátorů,“ popisuje zážitek alternativní modelka.

Ze zdi vycítila duše předků i země! Není divu, že někteří lidé Houdové naznačují, že by měla možná navštívit Chocholouška. Z toho si ale blonďatá kráska nic nedělá a říká, že její texty jsou jen pro duše, které chytají stejné „vlny“ jako ona.

Bohužel tyto přednášky o světových orgasmech a čarování pro zemi a lidstvo lákají ztracené duše, které v podobně laděných ezoterických kurzech mohou utopit své výplaty. Místo aby lidé se svými problémy navštívili skutečné odborníky, jako například psychology.

Ostatně žádná kouzla vám nikdy nepomohou si váš život zlepšit, snažit se o to musíte jen vy sami a půjde vám to rychleji, když nebudete utrácet výdělek za rituály.

Přestože Houdová a její chorvatská skupina čarovaly pro celé lidstvo, výsledek jsme nepocítili nikdo. V současnosti se totiž se samozvanými kněžkami a odborníky na léčbu lidských duší roztrhl doslova pytel a stal se z toho pořádný byznys, jehož výsledkem je nula.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat