jít naiDNES.cz

Houdová si šlehla tři lajny a je z toho „háj“. Proč bydlí v barabizně a má špatnou výslovnost?

Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) opět něco sdělila světu a nechala nahlédnout do svého soukromí. „Dala jsem si tři lajny,“ říká ve videu unavená Houdová, která po rozvodu s miliardářským manželem cestuje s dětmi po světě. Aktuálně je v Chorvatsku, kde za poplatek vyučuje posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. Co svým posledním příspěvkem chtěla říct a proč vypadá jako po dvoudenním mejdanu?

Modelka a bývalá miss se již v únoru pochlubila fanouškům na sociálních sítích s tím, že se stala certifikovanou koučkou pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy.

„Chtěla jsem milovat sebe a svoji jóni, něco v té době nepředstavitelného. Chtěla jsem cítit jiné, větší, magické potěšení než jen v občasných povrchních orgasmech. Vydala jsem se na cestu k objevení své sexuality a objevila na ní tolik znalostí a léčení. A hlavně sebe,“ napsala tehdy Houdová v příspěvku na Instagramu.

Svůj nový životní styl posvětila Helena Houdová také novým profesním posláním (logicky dráhu modelky, která předváděla pro nejluxusnější značky, pověsila na hřebík).

Houdová se již v minulosti svěřila s tím, že byla v dětství sexuálně zneužita. Před časem přiznala mimo jiné i to, že žila s partnerem násilníkem a o svého manžela se nedobrovolně dělila s několika dalšími ženami.

Po rozvodu s indickým podnikatelem Omarem Amanatem (46) se Houdová odstěhovala se svými třemi dětmi z Ameriky a začala cestovat po světě. S dětmi provozuje worldschooling, což je jakási domácí výuka formou cestování. Mimo to přednáší o sexu. 

Právě teď Helena Houdová přednáší v chorvatské Pule. Když zrovna ale není v bílé tunice či šatech na pódiu, je ubytovaná v podivném potemnělém doupěti.

„Tak pozor, dneska už jsem si šlehla tři lajny, tady ta je moje třetí a jsem opravdu high z toho,“ říká Houdová ve svém posledním videu.

Lajnou sice nemyslela žádný pochybný mix nadrcených omamných substancí, ale tři šňůry prádla, které modelka vyvěsila do dvora.

I když je modelka stejně jako to prádlo čistá, působila dost znaveně. Jako by si duchovně zaměřenou konferenci spletla s hudebním festivalem, kde návštěvníci mnohdy několik nocí nezamhouří oka.

Protože Helena Houdová žije v zahraničí, vždy k lidem promlouvá ještě anglicky. Na její angličtině se ale zrovna v tomto videu příliš nepromítá fakt, že už v zahraničí žije celou věčnost. To je pravděpodobně tou únavou, duchovní práce je přece jen vyčerpávající.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat