Houdová si šlehla tři lajny a je z toho „háj“. Proč bydlí v barabizně a má špatnou výslovnost?

Modelka a bývalá miss Helena Houdová (39) opět něco sdělila světu a nechala nahlédnout do svého soukromí. „Dala jsem si tři lajny,“ říká ve videu unavená Houdová, která po rozvodu s miliardářským manželem cestuje s dětmi po světě. Aktuálně je v Chorvatsku, kde za poplatek vyučuje posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. Co svým posledním příspěvkem chtěla říct a proč vypadá jako po dvoudenním mejdanu?

Modelka a bývalá miss se již v únoru pochlubila fanouškům na sociálních sítích s tím, že se stala certifikovanou koučkou pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy.

„Chtěla jsem milovat sebe a svoji jóni, něco v té době nepředstavitelného. Chtěla jsem cítit jiné, větší, magické potěšení než jen v občasných povrchních orgasmech. Vydala jsem se na cestu k objevení své sexuality a objevila na ní tolik znalostí a léčení. A hlavně sebe,“ napsala tehdy Houdová v příspěvku na Instagramu.

Svůj nový životní styl posvětila Helena Houdová také novým profesním posláním (logicky dráhu modelky, která předváděla pro nejluxusnější značky, pověsila na hřebík).

Houdová se již v minulosti svěřila s tím, že byla v dětství sexuálně zneužita. Před časem přiznala mimo jiné i to, že žila s partnerem násilníkem a o svého manžela se nedobrovolně dělila s několika dalšími ženami.

Po rozvodu s indickým podnikatelem Omarem Amanatem (46) se Houdová odstěhovala se svými třemi dětmi z Ameriky a začala cestovat po světě. S dětmi provozuje worldschooling, což je jakási domácí výuka formou cestování. Mimo to přednáší o sexu. 

Právě teď Helena Houdová přednáší v chorvatské Pule. Když zrovna ale není v bílé tunice či šatech na pódiu, je ubytovaná v podivném potemnělém doupěti.

„Tak pozor, dneska už jsem si šlehla tři lajny, tady ta je moje třetí a jsem opravdu high z toho,“ říká Houdová ve svém posledním videu.

Lajnou sice nemyslela žádný pochybný mix nadrcených omamných substancí, ale tři šňůry prádla, které modelka vyvěsila do dvora.

I když je modelka stejně jako to prádlo čistá, působila dost znaveně. Jako by si duchovně zaměřenou konferenci spletla s hudebním festivalem, kde návštěvníci mnohdy několik nocí nezamhouří oka.

Protože Helena Houdová žije v zahraničí, vždy k lidem promlouvá ještě anglicky. Na její angličtině se ale zrovna v tomto videu příliš nepromítá fakt, že už v zahraničí žije celou věčnost. To je pravděpodobně tou únavou, duchovní práce je přece jen vyčerpávající.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat