jít naiDNES.cz

Houdová: Rozvedla se s miliardářem a teď prý prožívá celosvětový orgasmus

Helena Houdová prý prožila celosvětový orgasmus. Ale s kým? | foto: Expres.cz

Bývalá královna krásy Helena Houdová (39) se stala certifikovanou koučkou pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. Od té doby se fanouškům svěřuje s velmi osobními sexuálními zážitky. Modelka často píše na sociální sítě poněkud zvláštní vzkazy, pro někoho možná nesrozumitelným jazykem. Pojďme si vysvětlit, co je podle ní znamená zažít celosvětový orgasmus a co nazývá posvátnou jóni.

Miss ČR 1999 Helena Houdová se proměnila v divoženku, která se usídlila na exotickém Bali, kde žije se svými třemi dětmi. Prochází se po okolí, koupe se v moři i pod vodopádem nebo tančí nahá při měsíčku.

Už je to nějaký čas, co se Houdová začala zabývat tématem posvátné sexuality. Nedávno se stala certifikovanou koučkou, aby mohla své zkušenosti předávat dál. Na sociálních sítích sdílí velmi osobní zážitky, ale z jejích slov často zůstává rozum stát. Co znamenají?

Jóni

„Stále integruji hloubku magického zážitku z minulého týdne. Momenty procitnutí, momenty rozpoznání během dýchacích cvičení nebo během sdílení se svými sestrami. Upřímné rozhovory s mým tělem. S mým srdcem. S mojí jóni, s mojí dělohou,“ píše Houdová o své jóni, tedy o svém (posvátném) přirození.

Slovo jóni pochází ze sanskrtu a kromě ženského přirození představuje jakýsi základní zdroj ženské energie, pramen veškerého vývoje. Je to právě ženské lůno, v němž vzniká nový život.

Právě proto má jóni velký význam v tantrických naukách. Pro ženu je to základní zdroj energie i poznání. I proto o jóni Houdová tolik mluví.

„Poklady, které mi odkryla, které jsem hledala celý svůj život: více radosti v mém životě, hlubší potěšení, celosvětový orgasmus, osobní sílu, sebelásku. A největší zjištění? Všechny tyto dary byly uvnitř mě celou dobu!“ pokračuje v děkovné ódě na své tělo a především na svou jóni.

Traumata

Blondýnka už se dávno svěřila s tím, že byla v dětství sexuálně zneužita a právě s tímto traumatickým zážitkem spojuje útrapy, které ve svém životě zažívala. Ne starosti materiálního původu, to kdysi žádanou modelku a později manželku miliardáře Omara Amanata rozhodně netrápilo, ale rázu psychického.

Houdová v mnoha svých příspěvcích popisuje, že dřív nebyla šťastná, že si navzdory svému luxusnímu životu nevěřila. Psychické bloky z dětství dohromady se sexuálním traumatem jí bránily žít spokojený a plnohodnotný život.

Kromě klasických psychoterapií se při léčbě traumat využívá také vlastní tělo. Každý pocit lze vnímat někde v těle, protože se říká, že i psychická traumata se do těla „otiskují“.

Každý nepříjemný pocit si můžeme spojit s některou částí těla. S břichem, hlavou..., samozřejmě také s jóni. Toho bohužel využívají i různí samozvaní guruové, u nás například neblaze proslavený guru Jára, který naivním ženám sliboval, že je svým penisem zbaví problémů.

Pokud tedy Houdová mluví o tom, že jí jóni přinesla mnohá poznání a potěšení, znamená to, že se jí podařilo traumata „vymazat“ z těla. V jejím případě mohlo jít i o sexuální zneužití.

Některé ze zneužívaných žen mohou mít kvůli sexuálnímu traumatu oblast pohlavních orgánů tak znecitlivělou, že nemusí cítit žádné potěšení. Nebo mohou mít jen oslabené vnímání emocí, to je individuální.

Podle toho, co popisuje Helena Houdová, u ní to byla kombinace obojího. Nejenže necítila potěšení v těle, ale ani na duchu.

Tomu má být ale konec!

Houdová píše o pokladech, které jí odkryla její jóni: více radosti, hlubší potěšení, celosvětový orgasmus, osobní sílu a sebelásku. Značit to může, že se Helena meditací, jógou, ale i sexem konečně dostala přes bariéry, jež ji blokovaly. Že v těle odhalila ta „kuří oka“, bolesti, které vyléčila.

Celosvětový orgasmus

Jak chápat celosvětový orgasmus, o němž se Houdová zmiňuje? S nápadem přišel jeden pár z Kalifornie, který vymyslel, že vyhlásí den, kdy by mělo co nejvíc lidí na světě dospět co nejvíckrát k orgasmu.

Tento pár věřil, že se tou mohutnou vlnou uvolnění pozitivně ovlivní vibrace Země a napraví se tak svět. Den připadá na 22. prosince a právě má novou stoupenkyni, jak jinak než Houdovou.

Je pravděpodobné, že se Helena milostných radovánek v prosinci také účastnila. Jestli se uspokojila sama, nebo s partnerem, není jisté. 

Jisté je, že Houdová se před třemi roky rozvedla s miliardářem Omarem Amaratem, s nímž má tři děti, a oficiálně stále nikoho nemá.  

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat