jít naiDNES.cz

Helena Houdová se fotí nahá při měsíčku a prodává balíček „Sebeláska“ za 1111 korun

Helena Houdová se fotí při měsíčku a prodává balíček Sebeláska za 1111 korun. | foto: instagram

Bývalá královna krásy Helena Houdová (39) už delší dobu jede na vlně alternativního způsobu života. Se svými třemi dětmi žije na Bali, kde uctívá přírodní živly a koupe se při měsíčku. Do toho rozjela byznys s prodejem duchovních pomůcek. Právě teď je v akci balíček Sebeláska, který se slevou koupíte za 1111 korun.

Helena Houdová před pár dny využila síly úplňku a na pláži, tak jak ji příroda stvořila, si udělala rituál, který sdílela se svými fanoušky.

„Klaním se ti. Cítím, jak mi tvoje kořeny prorůstají mými žilami. Slyším tvoje zvuky v pláči matek i zpěvu ptáků. Dotýkám se tě, když tančím v potu svého milence. Cítím tvoji vůni na špičkách prstů. Když odlupuji další vrstvu naší bolesti,“ píše poeticky matka tří dětí, s nimiž žije na Bali ve stylu trosečníků z Modré laguny.

Konec poezie, z něčeho se také musí žít. Kromě šíření duchovna bývalá královna krásy propaguje další ze svých zázračných balíčků, tentokrát na podporu sebelásky.

Helena Houdová se fotí při měsíčku a klaní se Zemi.

Helena Houdová se fotí při měsíčku.

„Je tady! Spirit Woman balíček ‚Sebeláska‘. Protože ty jsi nejdůležitější ve svém životě. Protože ty jsi posvátná, krásná a důležitá,“ popisuje Helena Houdová další z produktů, které nabízí na svém e-shopu Spirit Woman.

Helena Houdová prodává „balíček sebelásky“ za 1111 korun.

Helena Houdová prodává balíček Sebeláska za 1111 korun.

Tento balíček vás vyjde na 1111 korun a obsahuje inhalační tyčinku, houbičku na obličej, náhrdelník z klokočí, náramek s minerálem a zpevňující masku na obličej. Že se vám to zdá drahé? Reálná cena je prý téměř dvojnásobná.

Spojovat duchovno s užíváním konkrétních produktů a biokosmetiky mezi celebritami letí. Samozřejmě že nás ovlivňuje všechno, čím se obklopujeme, a je tedy potřeba si vybírat, co jíme, nosíme, rovněž i to, co si dáváme na obličej. Bohužel nás to ale nespasí. Veškeré propojování duchovna s těmito produkty může být zavádějící a je dobré mít na paměti, že se jedná jen o součást dobře vymyšleného marketingu.

Žít smysluplný život není o tom, že budeme mýt nádobí ekologickým výrobkem, nosit kožich pro vegany (namísto toho vyrobený z plastu, který zamořuje oceány) a nanášet si make-up bez ropných složek. Často se to každopádně zaměňuje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:59 22. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  94
 • Haha
  51
 • Tvl
  33
 • Cože
  17
 • Sladký
  17
 • Super
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat