Houdová truchlí nad smrtí babičky: Děkuji, že jsi mě vychovala, vzkazuje jí

28. listopadu 2018

Helena Houdová se musí smířit se smrtí milované babičky. | foto: facebook Heleny Houdové

Helena Houdová se musí smířit s velkou ztrátou. Světová topmodelka přišla o milovanou babičku. Té poslala velmi dojemný vzkaz!

Těžké dny momentálně prožívá topmodelka Helena Houdová. Zemřela jí totiž milovaná babička. Rodačka z Plzně se přiznala, že to byla právě ona, kdo ji vychoval a inspiroval v její životní cestě.

„S láskou a v lásce Tě, babičko, propouštím za Tvým andělem strážným. Děkuji Ti, že jsi mě vychovala a byla pro mne živoucím andělem na mojí cestě životem. Cítím Tvoji přítomnost ve vánku – v mávnutí Tvých křídel. Oslavuji Tvůj život i Tvoji transformaci a skrze slzy, které jsou od vděčnosti za Tebe, si připomínám, že není začátek ani konec, jen nekonečná Jednota,“ vyznala se Houdová, z jejíchž slov čiší vůči babičce velká pokora a úcta.

„Byla jsi to Ty, kdo mne svou sbírkou kamenů a mušlí, láskou k přírodě a k cestování inspiroval k založení @spiritwoman.love. A byla jsi to Ty, kdo mi dodal odvahu následovat volání svého srdce a svého daru. Miluji Tě navždy. Neloučím se, vím, že jsi,“ dodala Houdová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře