jít naiDNES.cz

Nejsem bůh, abych odpouštěla... Naznačuje Hedvika Kollerová Dinovu nevěru?

Naznačila Hedvika snad nevěru? | foto: Koláž Expresu

Vypadali jako dokonalý pár. Teď se bývalý fotbalový reprezentant Jan Koller (46) a jeho krásná Hedvika po patnácti letech rozvádějí a začínají na povrch vyplouvat nepříjemné věci. Krátce poté, co prasklo, že jejich manželství zkrachovalo, poslala Dinova manželka do světa vzkaz, jímž jako by naznačovala, že její milý se dopustil něčeho, co prostě nelze odpustit ani vymazat z paměti.

Krach manželství s krásnou Hedvikou bývalý fotbalový reprezentant Jan Koller potvrdil ve středu pro deník Blesk.

„Ano, rozvádím se. Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ svěřil se Jan Koller, který na mistrovství světa v hokeji vyvedl pohlednou brunetku, jež je patrně jeho novou přítelkyní.

Krátce nato Hedvika na svůj Instagram umístila citát, který leccos naznačuje.

„Nejsem bůh, abych stále odpouštěla, a ani nemám alzheimera, abych všechno zapomněla,“ napsala na sociální síť Hedvika.

Tento snímek umístila Hedvika Kollerová na svůj Instagram.

Tento snímek umístila Hedvika Kollerová na svůj Instagram.

Je pravděpodobné, že šlo o narážku na jejího manžela. Jako by snad Koller v minulosti udělal něco, co mu Hedvika nemůže odpustit a nelze na to ani zapomenout.

Ještě před lety přitom Hedvika o svém muži básnila, jako by to byl snad pohádkový princ. „Můj manžel je dokonalý, škoda že je jenom jeden, přála bych ho každé ženě,“ chlubila se Kollerová deníku Blesk.

Byla nevěrná Hedvika, nebo Dino?

Těžko říct, jestli jí byl Jan Koller v minulosti nevěrný, ale byla to právě Hedvika, o níž se před lety psalo, že svému milému údajně nasadila parohy.

Bulvární deník Šíp s odvoláním na své zdroje v minulosti informoval, že Kollera jeho manželka podvádí na jabloneckých diskotékách.

„Hedvika ráda vymetá diskotéky, a to konkrétně Malibu v Jablonci nad Nisou! A miluje sex a svého muže podvádí. Vždy si někoho vybere a pak se spolu vypaří na toaletu. Druhý den se bojí, aby se to nedozvěděl její muž,“ nechal se slyšet člověk, jenž podle svých slov s Hedvikou prožil také menší románek.

Redakce Expres.cz Hedviku Kollerovou kontaktovala, ta se k čerstvému krachu manželství s historicky nejlepším střelcem reprezentace dosud nevyjádřila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:06 20. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  37
 • Trapas
  21
 • Cože
  20
 • Super
  17
 • Tvl
  16
 • Sladký
  12
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře