„Pomozte mi, dostaňte mě odsud!“ Zesláblá Krampolová na lůžku poprvé promluvila

Stav Hany Krampolové se po kolapsu zlepšuje. | foto: Expres.cz

Její stav se zlepšuje, Hana Krampolová se však stále necítí nejlépe. Svědčí o tom i zoufalost patrná v prvních slovech, která na nemocničním lůžku soukromé kliniky v Tunisku pronesla. „Pomozte mi. Dostaňte mě odtud,“ prosila prý manželka herce Jiřího Krampola! Vzápětí ale dodala, že už by se moc ráda vrátila za manželem a šla na pláž.

Původně měla Hana Krampolová zkolabovat, to ale na včerejší tiskové konferenci důrazně odmítla česká doktorka Ivana Němečková. Podle ní i podle ředitele Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch v Praze Oussamy Ben Yeddera byla problémem manželky herce Jiřího Krampola celková slabost a dehydratace.

Ať tak či onak, její stav se každou chvílí zlepšuje. Včera už normálně jedla, nepotřebuje intenzivní péči a nejpozději v úterý by měla být z nemocnice venku. 

Přesto je znát, že se Hana stále necítí nejlépe. Svědčí o tom i její první slova, která na nemocničním lůžku pronesla. Šlo o stručné věty, v nichž jako by se zračilo zoufalství.

„Pomozte mi. Dostaňte mě odtud! Slibte mi, že mě odsud dostanete,“ naléhala Krampolová na redaktory Blesku, kteří ji na tuniské soukromé klinice navštívili. Mluvit s ní šlo jen přes sklo a pomocí telefonního sluchátka.

Stav Hany Krampolové se po kolapsu zlepšuje.

První fotografie Hany Krampolové po kolapsu

Přesto ale prý na rozdíl od předchozího dne, kdy ze sebe dokázala vysoukat jen prosbu o něco k pití, komunikovala Hana souvisle a bez problémů. Prozradila, že si z osudného čtvrtečního večera, kdy se jí přitížilo, nic nepamatuje a že by se už brzy chtěla vrátit za manželem.

„Vůbec nic si nepamatuju. Vybavuju si už jen to, že jsem se probudila tady. Cítím se mnohem lépe, ráda bych se vrátila za Jirkou do hotelu a šla na pláž,“ řekla Krampolová.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat