Hana Krampolová v Tunisku znovu zkolabovala. „Mám o ni strach,“ přiznal herec

Hana Krampolová znovu zkolabovala, tentokrát na dovolené v Tunisku. | foto: koláž Expresu

V březnu ji záchranka po kolapsu vezla rovnou z domova, Hana Krampolová se pak dávala skoro dva měsíce dohromady jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Nyní manželka herce Jiřího Krampola zřejmě podcenila síly. Na dovolené v Tunisku, kam vyrazila s manželem na soustředění finalistů Muže roku, zkolabovala znovu. „Mám o ni strach,“ přiznává herec.

Sotva se dala dohromady a zapojila se do normálního života, už je manželka herce Jiřího Krampola znovu v péči lékařů.

Opět (tedy stejně jako v březnu) zkolabovala. Tentokrát je ovšem celá situace o to nepříjemnější, že se Hana Krampolová aktuálně nachází v Tunisku, kam s manželem vyrazili na dovolenou v rámci soustředění finalistů Muže roku.

Její zesláblý organismus pravděpodobně nezvládl přesun do značně rozdílných klimatických podmínek. Do nemocnice byla Krampolová převezena už včera večer, záchranku jí zavolala její kamarádka.

Hana Krampolová si krátí chvilku na finalistech Muže roku 2019.

Po prvním kolapsu Hana Krampolová výrazně zhubla, příliš se ale nehlídá.

„Bylo jí moc špatně. Přitom nejedla žádné prášky a samozřejmě nepila alkohol. Měl jsem ji na očích čtyřiadvacet hodin denně. Stejně zkolabovala. Mám o ni strach,“ řekl serveru Blesk.cz Jiří Krampol.

Podle informací Expresu kolaps své manželky nesnáší dobře, a dokonce musí brát i léky na uklidnění. Dnes dovezl Hance do nemocnice věci, přímo k ní ho ale lékaři nepustili. 

Hana Krampolová s Dádou Patrasovou před odjezdem do Tuniska.

Hana Krampolová s Dádou Patrasovou před odjezdem do Tuniska

Dodal také, že během zítřka opět za manželkou vyrazí a bude snad mít o jejím zdravotním stavu více informací, o něž se pak s veřejností podělí.

Podle našich informací Krampolovou nikdo za celý den neviděl venku z pokoje nebo něco jíst. Přitom právě odpírání jídla (a také nadměrné kouření) mělo být jedním z důvodů, proč naposledy skončila v nemocnici na následky celkového vyčerpání.

„Jiří všude chodí bez Hanky. Naposledy jsem ji viděl včera na večeři, jak se rýpala v bramborách,“ sdělil nám člověk ze štábu Muže roku, se kterým Krampolovi vyrazili do Tuniska.

Podle dalšího zdroje Expresu, jenž je aktuálně v Tunisku, je Hana Krampolová hospitalizována na jednotce intenzivní péče a její převoz domů se zatím neplánuje. 

Tomu, že její stav skutečně není ideální, nasvědčuje i skutečnost, že se za ní byl osobně podívat ředitel Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch v Praze Oussama Ben Yedder.

„Já Hanu vůbec neviděla s pitím. Slyšela jsem, že prý nepila nic, ani vodu. Nejedla a nepila, jen kouřila, dva dny byla zalezlá na pokoji. Ona má mít nějaký problém se střevy,“ uvádí náš zdroj.

Expres kontaktoval i ředitele soutěže Muž roku Davida Novotného. Ten nám prozradil, že je o Hanu Krampolovou dobře postaráno. Oficiální diagnózou je podle něj nechutenství a průjmy.

„Je na nejlepší soukromé klinice tady. Dostala infuzi a kapačku, je o ni dobře postaráno,“ řekl nám.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat