jít naiDNES.cz

Nic nejí, je to traumatizující! říká Krampol o manželce, o niž se musí starat

Jiří Krampol už o zdraví své ženy Hany nechce slyšet ani slovo. „Je to traumatizující!“ říká herec. | foto: koláž expres

Musí se podrobit dlouhodobé léčbě, jinak to nedopadne dobře. Hana Krampolová (57) už poněkolikáté skončila v nemocnici na kapačkách. Její manžel Jiří Krampol (80) připouští, že jeho žena potřebuje péči odborníků. Co tedy Hance je?

Se zdravotním stavem Hany Krampolové to jde od desíti k pěti. Jeden kolaps střídá druhý a manželka herce Jiřího Krampola je stále vyhublejší.

Právě teď leží Hana v Nemocnici na Františku, kam ji odvezli jen krátce poté, co se vrátila z dovolené v Tunisku. I tam skončila na kapačkách v nemocnici, údajně s otravou z jídla a s průjmem.

Je jasné, že takhle už to dál nejde. Není tedy divu, že se Jiří Krampol snaží manželce promlouvat do duše.

Hana nejdříve přestala jíst maso, později zanevřela na veškeré jídlo.

„S čím jiným by se léčila? Trpí nechutenstvím a už se s tím léčí dlouho. Nemá na nic chuť. Není podvyživená, ale vyhublá!“ řekl Expresu Krampol, který ještě nedávno přiznával, že jeho žena celé dny jen kouří, což jejímu zdravotnímu stavu také nepřidá.

O zdraví své ženy se herec odmítal dál bavit a odkazoval se na lékaře, podle nichž s médii nemá o léčbě své manželky vůbec mluvit.

Na otázku, zda jeho žena čte, co se o ní píše, nám odpověděl: „Jak by vám asi bylo, kdyby se o vás psaly samé nesmysly? Nezlobte se, ale o Hančině zdraví se už bavit nebudu. Je to pro mě traumatizující.“

Ačkoliv byl Jiří Krampol skoupý na slovo, ještě před dovolenou v Tunisku se o zdravotním stavu své manželky rozpovídal pro časopis Pestrý svět. Tehdy ale odpovídal v úplně jiném duchu.

Představte si, že žijete čtyři roky s rozdrceným kotníkem, kolenem a ramenem, kam vám dají kus železa. Poslali ji do lázní, tam ale nevěděli, že má v rameni železo, a nějak jí to poškodili, takže musela zase na reoperaci. Tři a půl roku bere prášky na bolest a na spaní… Tak jak na tom asi může být? A tak dělá kraviny,“ popsal herec, jenž se o svou ženu musí celé dny starat.

„Co s ní mám dělat? To ji mám hodit do kopřiv? Mně nic jiného nezbývá než se o ni starat. Už opravdu nevím, co s ní mám udělat,“ naříká herec s tím, že hlavní problém vidí v tom, že je Hana apatická.

„Hanka je apatická a vůbec nic ji nebaví. Navíc je strašné, že se o ní v bulváru pořád píše ve spojitosti s chlastem. Přitom ona nepije, protože nesmí. Když si něco dá, je to nealkoholické pivo. To ať si pije, to je mi smrtelně jedno!“ zdůrazňuje Krampol.

Zároveň připouští, že jeho žena moc kouří. „Je to úplně zrůdné!“ uvedl ještě pro Pestrý svět.

„Ona nemá o nic zájem, vyvrcholilo to v úplnou apatii,“ konstatoval Krampol s tím, že Hanu poslední roky netěší až na jorkšíra Žanynku vůbec nic.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat