jít naiDNES.cz

Po bulimii přichází zpěv! Koukalová zpívala u Krause song od Lady Gaga

A je z ní umělkyně. Gabriela Koukalová vystoupila v Show Jana Krause, jako dar odevzdala svou biatlonovou hůl a na závěr zazpívala píseň od Lady Gaga, protože se prý začíná věnovat zpěvu. Symbolický přerod z biatlonové hvězdy v opravdovou celebritu. Co prozradila o své kontroverzní autobiografii a jak se jí dařilo s mikrofonem?

Dlouho se prý na červený gauč bála, tentokrát se ale Gabriela Koukalová překonala a na účast v Show Jana Krause kývla. A rozhodla se všem jasně ukázat, že se z vrcholové sportovkyně mění v umělkyni.

Jako dar přinesla oblíbenému moderátorovi svou biatlonovou hůl, s níž, jak sama prozradila, posbírala hned několik trofejí především na Světovém poháru. Známému hostovi panu Odvárkovi zase předala jednu ze svých medailí.

Při rozhovoru s Krausem pak nemohla přijít řeč na nic jiného než na autobiografii „Jiná Gabriela Koukalová“, s níž dnes již bývalá biatlonistka před několika týdny šokovala veřejnost. 

„Říkala jsem si, že i kdyby mi jediný člověk napsal, že mu moje kniha pomohla, tak mi to za to stojí. Těch reakcí nejsou stovky, ale už tisíce. Ať lidi nesouhlasí, to je jejich věc,“ prohlásila Koukalová rázně.

Ukončit vrcholovou kariéru pro ni prý bylo složitým rozhodnutím, a jak prozradila, nyní hledá nový smysl života. „Bylo to těžké rozhodnutí. Sama se teď hledám. Jsem jako novorozeně, které leze po světě a dívá se, co a jak.“

Vzápětí ovšem ukázala, že určitý směr už ve skutečnosti našla. Sympatizuje prý s hudební kapelou a kromě malování se tak nyní věnuje i zpěvu. Když tedy moderátor Jan Kraus navrhl, aby své umění předvedla přímo ve studiu, nabídku s radostí přijala.

Rozhodla se zazpívat píseň Million Reasons od zpěvačky Lady Gaga. A na jejím výkonu bylo znát, že pěvecké zkušenosti ještě bude muset nasbírat. Zvolila si každopádně složitou skladbu a nezpívala se svojí kapelou, což se na jejím výkonu jistě podepsalo. Zda se Gabriela Koukalová dokáže stát skutečnou umělkyní, se zřejmě dozvíme už v blízké budoucnosti.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:06 7. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Super
  31
 • Haha
  16
 • Tvl
  15
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Neděle 20. října 2019, svátek má Vendelín
EXPRES

jít naiDNES.cz