Žádný biatlon, jsem umělkyně! Koukalová u Krause zpívala song od Lady Gaga

Gabriela Koukalová se pomalu, ale jistě přeměňuje z biatlonistky v umělkyni. Poslední dobou tuze ráda zpívá, maluje ve svém ateliéru a nedávno vydala knihu plnou výtek ke svým exkolegům a exkolegyním. Zdá se, že jako umělkyni ji začíná brát i široká veřejnost. V Show Jana Krause Koukalová zazpívala píseň od Lady Gaga!

Červeného gauče, který je v Show Jana Krause pro hosty připraven, se Koukalová podle svých slov velmi bála. V minulosti přijala pozvání do několika jiných talkshow, svéráznému moderátorovi se ale jaksi vyhýbala.

Strach přemohla a do populárního pořadu Koukalová konečně zavítala. O tom, že si vyzkoušela již zmíněný červený gauč, se bývalá slavná biatlonistka svěřila na svém profilu na Facebooku.

„Děkuji, Jane Krausi, jste skvělý muž i moderátor. Díky vám pro mě získal dnešní Den osvobození ještě další význam a jsem skutečně ráda, že jsem se po několika letech nechala překecat a do vaší skvělé Show Jana Krause přišla,“ vzkázala Krausovi Koukalová.

Poté, co Koukalová sekla s biatlonem a zkritizovala své bývalé kolegyně a kolegy ve své knize, ji široká veřejnost už považuje spíše za umělkyni než za ženu, která svým sportovním talentem okouzlila celý svět

Ostatně i její muž Petr Koukal se nedávno nechal slyšet, že jeho Gabriela je duší umělec. „Je to úžasná renesanční žena. Jedinečná. Silná. Odvážná a statečná. Jiná,“ říká bývalý úspěšný badmintonista v rozhovoru pro iSport.cz.

Není tak divu, že před Krausem si kdysi veleúspěšná sportovkyně s chutí zazpívala. Zvolila píseň Million Reasons od populární zpěvačky Lady Gaga„Chtěla bych ji věnovat svojí skvělé kamarádce Veronice,“ dodala Koukalová.

To, aby sportovní hosté u Jana Krause zpívali, se příliš často nestává. Dá se tak říct, že přerod Koukalové ze sportovkyně v umělkyni, je tak již konečně kompletní. Teď už ji za biatlonistku nejspíše nepovažuje nikdo, dokonce ani Kraus.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:56 6. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  182
 • Super
  21
 • Tvl
  18
 • Haha
  16
 • Sladký
  10
 • Cože
  8
Komentáře