Koukalová se zbavuje medailí: „Prodávám je a chmury zaháním spánkem!“

Zbavuje se Gabriela Koukalová snad všeho, co jí jen vzdáleně biatlon připomíná? Veleúspěšná sportovkyně, která se rozhodla svou skvělou kariéru ukončit (zatím stále neoficiálně), teď přiznala, že prodává medaile, které v minulých letech poctivě vybojovala. Ostatní si je nechávají a kochají se jimi do smrti, proč se jich tedy Koukalová tak ráda zbavuje?

O rozprodávání svých medailí se Gabriela Koukalová rozpovídala v rozhovoru pro květnové číslo časopisu Svět ženy

„Myslím, že je skvělé, když můžou pomoci ještě někomu dalšímu. Mně doma v krabici na půdě už k ničemu nejsou, svoji radost mi udělaly, když jsem je vyhrála na závodech. Nejsem ten typ, který by si doma vše vystavoval a rozjímal u toho. Přijde mi to až trochu patetické,“ nechala se slyšet Koukalová.

Spíše to ale vypadá, že se definitivně snaží zapomenout na to, že vůbec byla biatlonistkou. O tom, že ji roky závodění ničily, se Koukalová rozepsala ve své autobiografii s názvem Jiná. V knize se bývalá fenomenální sportovkyně navezla jak do svých exkolegyň, tak do trenérů, kteří ji vedli.

Teď je ale ze sportovkyně Koukalové celebrita. A jak si nový život užívá? 

„Ráda maluji, zpívám a jinak tvořím. Nebo spím. To je pro mě zaručená cesta, jak zahnat všechny chmury,“ říká dále žena, která svým talentem v České republice výrazně zpopularizovala v té době nepříliš známý biatlon.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:32 29. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  68
 • Tvl
  17
 • Super
  14
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře