Vzkaz pro Noida? Podívejte se, co Dvořáková napsala krátce po porodu!

14. prosince 2018

Byl vzkaz Gabriely Dvořákové mířený na Noida? Zněl tak. | foto: Instagram Gabriely Dvořákové

Měla tohle zapotřebí? Exmanželka Václava Noida Bárty Gabriela Dvořáková sice ve čtvrtek večer zveřejnila radostnou zprávu o narození svého druhého potomka, kterého má s podnikatelem Petrem Švamberou, záhy ale udělala něco nepochopitelného. Zbytečně si kopla do otce své prvorozené dcerky!

Jsou vztahy Gabriely Dvořákové a Václava Noida Bárty opravdu urovnané, jak se rodiče malé Terezky snaží tvrdit? Ačkoliv mediální válka, během které jeden na druhého nakydal tuny špíny, již řadu měsíců nepokračuje, Gabriela udělala nyní něco nečekaného.

Dvořáková, která před Noidem randila s miliardářským synkem Jakubem Malinou a Leošem Marešem, zveřejnila snímek se svým aktuálním partnerem, movitým podnikatelem Petrem Švamberou, k němuž napsala: Když je váš muž celou tu dobu oporou.“

Přestože to může znít jako vyznání vděku, s ohledem na to, jakým způsobem se s Noidem rozváděli a co vše Dvořáková na otce své dcerky vynesla ven, jde o jasný vzkaz Noidovi, že co u něj neměla, našla právě u Švambery.

Vašek si z jejích slov ale těžkou hlavu určitě nedělá. Už rok totiž žije s tanečnicí Eliškou Grabcovou a je otázkou, kdy oni budou chtít společného potomka.

Fotogalerie

Komentáře